KOMPRESSOR HRP040T4LP6 DANFOSS
Artnr: BK-RKK4113515EAN: 5702424062293Tillv artnr: 121L1016 Product Brand:
KOMPRESSOR HRP040T4LP6 DANFOSS
SPARA -19% Beställningsvara
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnTillv artnrModellStrömSlagvolymAnslutning 1UtförandePris
Beskrivning
Modell
HRP040T4LP6
Ström
7.4 A
Utförande
Luftkonditionering
Slagvolym
54.4 cm³
Anslutning 1
3/4″
Fas
3
Frekvens
50/60 Hz
Köldmedium
R407C
Spänning
380-415/460 V
Anslutning 2
1/2″
Ytterligare information
EAN 5702424062293
Tillverkarens artnr 121L1016
Dokument Produktblad
Sökresultat
T-KOPPLING 15X12 MM 3KLÄMRING KROM VATETTE
Komplettera med
TÄTNINGSPASTA 250G TUB NOVIPRO
SORTIMENTBOX CARRY LITE 150-9 RAACO
UNITEC WATER  75 ML UNIPAK
RAK KOPPLING 12X10 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE
RAK KOPPLING 15 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE
VINKELKOPPLING 15 MM X 90° 58X39X50 2KLÄMRING KROM VATETTE
RÖRKLAMMA 12/15 MM C/C 40 MM, C/V 20 MM, B=60 MM DUBBEL FÖRKROMAD FALUPLAST
DUBBELMUTTER 15 FÖRKROMAD VATETTE
VÄGGBRICKA 635532 FÖR 2-RÖRS MONT DIM 16 GBG
KOPPLINGSSATS 16X2,0-2,2 MM PLAST KLÄMRING KROM VATETTE
Varukorg51
T-RÖR V6 15X15X12 MM FÖRKROMAD VATETTE
RAK KOPPLING 15X12 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
BUSSNING METALL G10XG8 UTVÄNDIG X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING
KULVENTIL 18 MM RAK KORT SPINDELHALS VATETTE
KULVENTIL 18 MM RAK KORT SPINDELHALS VATETTELeverans: Skickas - I lager. 359 kr
KLÄMRING 12 MM  MÄSSING BROEN BALLOFIX
KLÄMRING 12 MM MÄSSING BROEN BALLOFIXLeverans: Skickas - I lager. 29 kr
RAK KOPPLING 12 MM X R10 KLÄMRING X UTVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 12 MM X G10 KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA KROM VATETTE
VÄGGBRICKA 634380 DY 15 GBG
PLUGG 18 MM MÄSSING VATETTE
PLUGG 18 MM MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 39 kr
GUMMINIPPEL 45/40 ALTECH
KULVENTIL 18 MM RAK LÅNG SPINDELHALS VATETTE
KULVENTIL 18 MM RAK LÅNG SPINDELHALS VATETTELeverans: Skickas - I lager. 549 kr
MUFF 40 MM X G32 MUFF X UTVÄNDIG GÄNGA S-PRESS UPONOR
AVLOPPSRÖR 40X1,8 MM L= 2 METER UTAN MUFF VIT FALUPLAST
MUFF 40 MM X G40 MUFF X UTVÄNDIG GÄNGA S-PRESS UPONOR
KULVENTIL 22 KLÄMRING UTAN VRED FÖRKROMAD VATETTE
KLÄMRING 10 MM  MÄSSING BROEN BALLOFIX
KLÄMRING 10 MM MÄSSING BROEN BALLOFIXLeverans: Skickas - I lager. 19 kr
STÖDHYLSA 8X1,0 MM MED RILLOR, FÖR KOPPARRÖR
VINKELKOPPLING 15 MM X 90° 58X39X50 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
PROVTRYCKNINGSPROPP 22 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
PROVTRYCKNINGSPROPP 22 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 99 kr
NIPPEL 15X2,5 MM PPSU PPM AQUA PLUS Q&E UPONOR
KOPPLINGSMUTTER 18 MM MÄSSING VATETTE
KOPPLINGSMUTTER 18 MM MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 29 kr
T-RÖR 50X25 MM 3MUFF S-PRESS UPONOR
LIMDISTANS DUOCONTACT 12X28 MM VIT FALUPLAST
VINKELKULVENTIL 15X10X90° KLÄM X KLÄM, MED VRED KROM BROEN BALLOFIX
KULVENTIL T-RÖR 12X15X12 KLÄM X KLÄM, MED VRED KROM BROEN BALLOFIX
PLANADAPTER 12 MM MED O-RINGSTÄTNING MÄSSING VATETTE
VÄGGBRICKA 635534 FÖR 3-RÖRS MONT DIM 16 GBG
VÄGGBRICKA 635534 FÖR 3-RÖRS MONT DIM 16 GBGLeverans: Skickas - I lager. 669 kr
RAK KOPPLING 22 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 22 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 89 kr
VÄGGBRICKA 0125164 FAST CU 10,12.15 GBG
RAK KOPPLING 12 MM X R15 KLÄMRING X UTVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
VINKEL 32 PRK 404 IMI
FÖRDELARE M28X1,5 MM X G15/3X15 MM VATETTE
ÄNDLOCK 40 MM SLÄTÄNDA VIT FALUPLAST
ÄNDLOCK 40 MM SLÄTÄNDA VIT FALUPLASTLeverans: Skickas - I lager. 29 kr
T-KOPPLING 15X12X12 MM 3KLÄMRING KROM VATETTE
KLÄMRING 15 MM  MÄSSING BROEN BALLOFIX
KLÄMRING 15 MM MÄSSING BROEN BALLOFIXLeverans: Skickas - I lager. 29 kr
T-KOPPLING 22X22X15 MM 3KLÄMRING KROM VATETTE
KULTAPPVENTIL G20 UTVÄNDIG MED VRED ALTECH
VINKEL 40 MM X 90° 2MUFF VIT FALUPLAST
VINKEL 40 MM X 90° 2MUFF VIT FALUPLASTLeverans: Skickas - I lager. 49 kr
T-KOPPLING 15X15X12 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTE
RAK KULVENTIL 15X10 KLÄM X KLÄM, MED VRED KROM BROEN BALLOFIX
VINKELKOPPLING 12 MM X 90° 39X74X21 2KLÄMRING KROM VATETTE
T-KOPPLING 15X12 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTE
RAK KULVENTIL 15X15 KLÄMRING, MED VRED KROM BALLOFFIX VSH
KULVENTIL 15 MM RAK LÅNG SPINDELHALS VATETTE