FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
Artnr: BK-RKK4621177Tillv artnr: 100722716 Product Brand:
FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
SPARA -19% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
Beskrivning
EC-Motor (ESM) standard på samtliga modeller.
* -6 förångning, Δt 10K, rumstemperatur 4 °C, R449A (midpoint), övriga köldmedium dewpoint.
** -30 förångning, Δt 8K, rumstemperatur -22 °C, R449A (midpoint), övriga köldmedium dewpoint.
Modell
FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
Kyleffekt kyl* (R134a)
1,5 kW
Kyleffekt kyl* (R449A)
1,6 kW
Ljudnivå á 3m
44
Kylyta
6 m²
Antal fläktar
2 STK
Kastlängd
6 m
Lamelldelning
4 mm
Bredd
928 mm
Vikt
14 kg
Fläkthastighet
1310
Fläkt
EC
Arbetstryck max
32 bar
Djup
515 mm
Höjd
143 mm
köldmedie
Ytterligare information
Tillverkarens artnr 100722716
Dokument ProduktbladProduktblad 2CE-dokumentationDrift- och skötselanvisning
Sökresultat
T-RÖR 20 MM 3KLÄMRING VATETTE
T-RÖR 20 MM 3KLÄMRING VATETTE är tillagd i din varukorg.
Komplettera med
VINKELKOPPLING 20 MM X 90° 2KLÄMRING VATETTE
DUBBELMUTTER 22  MÄSSING VATETTE
KOPPLINGSSATS 20X2,8-3,0 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
KOPPLINGSSATS 22X3,0 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
DUBBELMUTTER 22XG20 VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 22X12 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
KOPPLINGSSATS 20X2,0-2,3 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
FÖRMINSKNINGSSATS 22X18X2.5 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
HYLSA DN15 FÖR STÅLRÖR RÖD VATETTE
Varukorg26
T-RÖR 20 MM 3KLÄMRING VATETTE
T-RÖR 20 MM 3KLÄMRING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 329 kr
KOPPLINGSMUTTER 10 MM KROM VATETTE
KOPPLINGSMUTTER 10 MM KROM VATETTELeverans: Skickas - I lager. 19 kr
T-KOPPLING 22X15X15 MM 3KLÄMRING KROM VATETTE
VINKELKOPPLING 12 MM X 90° 39X74X21 2KLÄMRING KROM VATETTE
VÄGGBRICKA 634384 FÖR RÖR  10/12-15-15 GBG
VÄGGBRICKA 634384 FÖR RÖR 10/12-15-15 GBGLeverans: Skickas - I lager. 549 kr
HALVKOPPLING 12 MM X R15 KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA KROM VATETTE
FÖRDELARE M28X1,5 MM X G15/3X15 MM VATETTE
GRENRÖR 75 MM 45° RAUPIANO PLUS
GRENRÖR 75 MM 45° RAUPIANO PLUSLeverans: Skickas - I lager. 119 kr
VINKELKOPPLING 15 MM X G10 X 90° KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
FROSTSKYDDSKABEL 7 MM L= 1 METER SVART ALTECH
FROSTSKYDDSKABEL 7 MM L= 1 METER SVART ALTECHLeverans: Skickas - I lager. 109 kr
KLÄMRING 28 MM MÄSSING VATETTE
KLÄMRING 28 MM MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 29 kr
RAK KOPPLING 8 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 8 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 69 kr
STÖDHYLSA FÖR PEM-RÖR 25X2,3 MM PE VATETTE
VINKELKOPPLING 25XG20 X 90° INVÄNDIG GÄNGA VATETTE
PROVTRYCKNINGSPROPP 18 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
PROVTRYCKNINGSPROPP 18 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 99 kr
RAK KOPPLING 28 MM X G20 KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
PLUGG 22 MM MÄSSING VATETTE
PLUGG 22 MM MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 39 kr
KULVENTIL 15XG15 RAK INVÄNDIG X KLÄMRING MED VRED FÖRKROMAD VATETTE
RAK KOPPLING 8 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE
RAK KOPPLING 8 MM 2KLÄMRING KROM VATETTELeverans: Skickas - I lager. 79 kr
STÖDHYLSA 12X1,0 MM MED RILLOR, FÖR KOPPARRÖR
VENTILFÄSTE 25XG20 INVÄNDIG GÄNGA
RAK KOPPLING 12 MM X G10 KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA KROM VATETTE