FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
Artnr: BK-RKK4621177Tillv artnr: 100722716 Product Brand:
FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
SPARA -19% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
Beskrivning
EC-Motor (ESM) standard på samtliga modeller.
* -6 förångning, Δt 10K, rumstemperatur 4 °C, R449A (midpoint), övriga köldmedium dewpoint.
** -30 förångning, Δt 8K, rumstemperatur -22 °C, R449A (midpoint), övriga köldmedium dewpoint.
Modell
FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
Kyleffekt kyl* (R134a)
1,5 kW
Kyleffekt kyl* (R449A)
1,6 kW
Ljudnivå á 3m
44
Kylyta
6 m²
Antal fläktar
2 STK
Kastlängd
6 m
Lamelldelning
4 mm
Bredd
928 mm
Vikt
14 kg
Fläkthastighet
1310
Fläkt
EC
Arbetstryck max
32 bar
Djup
515 mm
Höjd
143 mm
köldmedie
Ytterligare information
Tillverkarens artnr 100722716
Dokument ProduktbladProduktblad 2CE-dokumentationDrift- och skötselanvisning
Sökresultat
KOPPLINGSSATS 20X2,0-2,3 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
Komplettera med
TÄTNINGSPASTA 250G TUB NOVIPRO
UNITEC WATER  75 ML UNIPAK
SORTIMENTBOX CARRY LITE 150-9 RAACO
VINKELKOPPLING 22 MM X 90° 77X39X50 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
KULVENTIL 22 MM RAK KORT SPINDELHALS VATETTE
KULVENTIL 22 MM RAK LÅNG SPINDELHALS VATETTE
T-KOPPLING 22X15 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 22X15 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 22 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 22 MM X G20 KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
Varukorg31
T-HÖRNRÖR V6 15 MM FÖRKROMAD VATETTE
T-HÖRNRÖR V6 15 MM FÖRKROMAD VATETTELeverans: Skickas - I lager. 109 kr
FÖRMINSKNINGSSET 15X8 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
KULVENTIL 15X10CU MM RAK MED VRED FÖRKROMAD VATETTE
RÖRKLÄMMA DUOCONTACT 12/15/16 DUBBEL VIT FALUPLAST
RAK KULVENTIL 15X15 KLÄM X KLÄM, MED VRED KROM BROEN BALLOFIX
RAK KOPPLING 15X12 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 18X12 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
PLUGG 12 MM MÄSSING VATETTE
PLUGG 12 MM MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 29 kr
SKALVERKTYG RSE MULTI 90-180 GEORG FISCHER
TÄCKBRICKA 634386 DY 10-22 1-RÖRS GBG
ÖVERGÅNGSNIPPEL 20X15 MED PACKNING
KOPPLINGSMUTTER 22 MM MÄSSING VATETTE
KOPPLINGSMUTTER 22 MM MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 39 kr
KULTAPPVENTIL G20 UTVÄNDIG MED VRED ALTECH
KLÄMRING 22 MM MÄSSING VATETTE
KLÄMRING 22 MM MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 19 kr
T-KOPPLING 15X12 MM 3KLÄMRING KROM VATETTE
RAK KOPPLING 32 PP BLÅ, SVART ALTECH
VINKELKOPPLING 12 MM X 90° 39X74X21 2KLÄMRING KROM VATETTE
GUMMINIPPEL 45/40 ALTECH
KOPPLINGSMUTTER 10 MM KROM VATETTE
KOPPLINGSMUTTER 10 MM KROM VATETTELeverans: Skickas - I lager. 19 kr
AVLUFTNINGSPLUGG 15 MM MÄSSING VATETTE
AVLUFTNINGSPLUGG 15 MM MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 49 kr
MÄRKPENNA GAVATEC
KULVENTIL 15X12CU MM RAK MED VRED FÖRKROMAD VATETTE
KOPPLINGSSATS 16X2,0-2,2 MM PLAST KLÄMRING KROM VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 22X20,5 MM KLÄMRING NICKEL VATETTE
NIPPEL 16X2,0 MM PPSU PPM AQUA PLUS Q&E UPONOR
VINKELKOPPLING 20 MM X 90° 2KLÄMRING VATETTE