FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
Artnr: BK-RKK4621177Tillv artnr: 100722716 Product Brand:
FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
SPARA -19% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
Beskrivning
EC-Motor (ESM) standard på samtliga modeller.
* -6 förångning, Δt 10K, rumstemperatur 4 °C, R449A (midpoint), övriga köldmedium dewpoint.
** -30 förångning, Δt 8K, rumstemperatur -22 °C, R449A (midpoint), övriga köldmedium dewpoint.
Modell
FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
Kyleffekt kyl* (R134a)
1,5 kW
Kyleffekt kyl* (R449A)
1,6 kW
Ljudnivå á 3m
44
Kylyta
6 m²
Antal fläktar
2 STK
Kastlängd
6 m
Lamelldelning
4 mm
Bredd
928 mm
Vikt
14 kg
Fläkthastighet
1310
Fläkt
EC
Arbetstryck max
32 bar
Djup
515 mm
Höjd
143 mm
köldmedie
Ytterligare information
Tillverkarens artnr 100722716
Dokument ProduktbladProduktblad 2CE-dokumentationDrift- och skötselanvisning
Sökresultat
RAK KOPPLING 22 MM X G20 KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
Komplettera med
UNITEC WATER  75 ML UNIPAK
DUBBELMUTTER 22  MÄSSING VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 22X20,5 MM KLÄMRING NICKEL VATETTE
DUBBELMUTTER 22XG20 VATETTE
PLUGG 22 MM MÄSSING VATETTE
PLASTHYLSA 22X20  PE VATETTE
KOPPLINGSSATS 20X2,8-3,0 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 22X18 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
HYLSA DN15 FÖR STÅLRÖR RÖD VATETTE
FÖRMINSKNINGSSATS 22X18X2.5 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
Varukorg38
VÄGGBRICKA FG0925152 1-RÖR 15X2,5 VBF GBG
FÖRDELARLOCK AQUA PLUS PPM UPONOR
VÄGGBRICKA 634382 DY 15 GBG
RAK KOPPLING 25XR25 PRK 403 IMI
VINKEL 32 MM X 90° 2MUFF VIT FALUPLAST
VINKEL 32 MM X 90° 2MUFF VIT FALUPLASTLeverans: Skickas - I lager. 39 kr
RAK KOPPLING 22X15 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE
KOPPLINGSSATS 12X2,0 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
VÄGGBRICKA 634380 DY 15 GBG
VÄGGBRICKA FG0125352 3-RÖR DY15X2,5 GBG
SORTIMENTBOX CARRY LITE 150-9 RAACO
MONTAGEBRICKA BLANDARFÄSTE TBD-0206 TILL 160 CC BL.F. M&M
UTBYTESBORSTE KNOX BORSTAD ROSTFRI STÅL ALTERNA
STÖDHYLSA 10X0,8 MM MED RILLOR, FÖR KOPPARRÖR
TAPPVENTIL VATETTE 0135060 G3/4 BV GBG
VRED  39X37X21 FÖR VATETTE KULVENTIL  BLÅ VATETTE
VÄGGBRICKA 634531 1-RÖRS DY 15X2,5 GBG
T-KOPPLING 25 PRK 410 IMI
KOPPLINGSSATS 12X2,0 MM PLAST KLÄMRING KROM VATETTE
RAK KOPPLING 25 PRK 401 IMI
RÖRLIM 20 ML TILL DUO CONTACT FALUPLAST
ADAPTER G15X15 INVÄNDIG GÄNGA X SPETSÄNDA PE VATETTE
RAK KOPPLING 22 MM X R20 KLÄMRING X UTVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
STÖDHYLSA 12X1,0 MM MED RILLOR, FÖR KOPPARRÖR
SPÄNNREM 2-PACK 200CM BLÅ 400KG NOVIPRO
T-KOPPLING 18 MM 3KLÄMRING KROM VATETTE
T-KOPPLING 18 MM 3KLÄMRING KROM VATETTELeverans: Skickas - I lager. 249 kr
STÖDHYLSA 8X0,8 MM MED RILLOR, FÖR KOPPARRÖR
PLASTHYLSA OCH MUTTER 15X16 MM VATETTE
VINKELKULVENTIL 15 39X148X21 MED VRED FÖRKROMAD VATETTE
T-KOPPLING 22 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTE