FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
Artnr: BK-RKK4621177Tillv artnr: 100722716 Product Brand:
FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
SPARA -19% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
Beskrivning
EC-Motor (ESM) standard på samtliga modeller.
* -6 förångning, Δt 10K, rumstemperatur 4 °C, R449A (midpoint), övriga köldmedium dewpoint.
** -30 förångning, Δt 8K, rumstemperatur -22 °C, R449A (midpoint), övriga köldmedium dewpoint.
Modell
FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
Kyleffekt kyl* (R134a)
1,5 kW
Kyleffekt kyl* (R449A)
1,6 kW
Ljudnivå á 3m
44
Kylyta
6 m²
Antal fläktar
2 STK
Kastlängd
6 m
Lamelldelning
4 mm
Bredd
928 mm
Vikt
14 kg
Fläkthastighet
1310
Fläkt
EC
Arbetstryck max
32 bar
Djup
515 mm
Höjd
143 mm
köldmedie
Ytterligare information
Tillverkarens artnr 100722716
Dokument ProduktbladProduktblad 2CE-dokumentationDrift- och skötselanvisning
Sökresultat
STÖDHYLSA FÖR PEM-RÖR 20X2,0 MM PE VATETTE
Komplettera med
PLASTHYLSA 22X20  PE VATETTE
VENTILFÄSTE 16XG20 INVÄNDIG GÄNGA VATETTE
VINKELKOPPLING 20XG20 X 90° INVÄNDIG GÄNGA VATETTE
RAK KOPPLING 20XG20 INVÄNDIG GÄNGA PE VATETTE
RAK KOPPLING 20XG15 UTVÄNDIG GÄNGA PE VATETTE
VINKELKOPPLING 20 MM X 90° 2KLÄMRING VATETTE
RAK KOPPLING 20XG20 UTVÄNDIG GÄNGA PE VATETTE
T-RÖR 20 MM 3KLÄMRING VATETTE
RAK KOPPLING 20XG15 INVÄNDIG GÄNGA PE VATETTE
RAK KOPPLING 20 MM 2KLÄMRING PE VATETTE
Varukorg32
T-KOPPLING 15 MM 3KLÄMRING KROM VATETTE
T-KOPPLING 15 MM 3KLÄMRING KROM VATETTELeverans: Skickas - I lager. 99 kr
RAK KOPPLING 25 PRK 401 IMI
BUSSNING METALL G20XG15 UTVÄNDIG X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING
T-RÖR SKRUVDEL 28 (M34X1,5) 3UTVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 25XG20 UTVÄNDIG GÄNGA PE VATETTE
VINKELSKRUVDEL 28 MM (M34X1,5) 2UTVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
RÖRSTÖD 110 MM NOVIPRO
RÖRSTÖD 110 MM NOVIPROLeverans: Skickas - I lager. 79 kr
T-KOPPLING 22X22X15 MM 3KLÄMRING KROM VATETTE
RAK KULVENTIL 15XR15 KLÄM X LEKMUTTER, MED VRED KROM BROEN BALLOFIX
BÖJ 75 MM 87° RAUPIANO PLUS
BÖJ 75 MM 87° RAUPIANO PLUSLeverans: Skickas - I lager. 89 kr
VINKELKOPPLING 15 MM X 90° 58X39X50 2KLÄMRING KROM VATETTE