FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
Artnr: BK-RKK4621177Tillv artnr: 100722716 Product Brand:
FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
SPARA -19% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
Beskrivning
EC-Motor (ESM) standard på samtliga modeller.
* -6 förångning, Δt 10K, rumstemperatur 4 °C, R449A (midpoint), övriga köldmedium dewpoint.
** -30 förångning, Δt 8K, rumstemperatur -22 °C, R449A (midpoint), övriga köldmedium dewpoint.
Modell
FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
Kyleffekt kyl* (R134a)
1,5 kW
Kyleffekt kyl* (R449A)
1,6 kW
Ljudnivå á 3m
44
Kylyta
6 m²
Antal fläktar
2 STK
Kastlängd
6 m
Lamelldelning
4 mm
Bredd
928 mm
Vikt
14 kg
Fläkthastighet
1310
Fläkt
EC
Arbetstryck max
32 bar
Djup
515 mm
Höjd
143 mm
köldmedie
Ytterligare information
Tillverkarens artnr 100722716
Dokument ProduktbladProduktblad 2CE-dokumentationDrift- och skötselanvisning
Sökresultat
PLASTHYLSA 22X16  PE VATETTE
PLASTHYLSA 22X16 PE VATETTE är tillagd i din varukorg.
Komplettera med
RAK KOPPLING 22 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
VINKELKOPPLING 22 MM X G20 X 90° KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
VINKELKOPPLING 22 MM X 90° 77X39X50 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 22X15 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
FÖRDELARE M28X1,5 MM X G15/3X15 MM VATETTE
T-KOPPLING 22X15 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTE
KULVENTIL 22 MM RAK LÅNG SPINDELHALS VATETTE
FÖRDELARE M28X1,5 MM X G15/2X15 MM VATETTE
T-KOPPLING 22X15X15 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 22 MM X G15 KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
Varukorg16
PLASTHYLSA 22X16  PE VATETTE
ANLIGGNINGSGIVARE ESM-1 PT1000 DANFOSS
GRENRÖR 110 MM 45° RAUPIANO PLUS
GRENRÖR 110 MM 45° RAUPIANO PLUSLeverans: Skickas - I lager. 189 kr
GUMMINIPPEL 45/40 ALTECH
RAK KOPPLING 22 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE
RAK KOPPLING 22 MM 2KLÄMRING KROM VATETTELeverans: Skickas - I lager. 149 kr
KULVENTIL VINKEL 15X15X90° KLÄM X KLÄM, MED VRED KROM BROEN BALLOFIX
KULVENTIL 18 MM RAK MED VRED FÖRKROMAD VATETTE
KULVENTIL 18 MM RAK MED VRED FÖRKROMAD VATETTELeverans: Skickas - I lager. 379 kr
VINKELKULVENTIL 18 195X74X21 MED VRED FÖRKROMAD VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 18X15 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 18 MM X G15 KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA KROM VATETTE
MUTTER 15XR15  KROM BROEN BALLOFIX
VÄGGBRICKA, 2 CC80, MED MUTTER BALLOFIX
RAK KOPPLING 18 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE