FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
Artnr: BK-RKK4621177Tillv artnr: 100722716 Product Brand:
FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
SPARA -19% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
Beskrivning
EC-Motor (ESM) standard på samtliga modeller.
* -6 förångning, Δt 10K, rumstemperatur 4 °C, R449A (midpoint), övriga köldmedium dewpoint.
** -30 förångning, Δt 8K, rumstemperatur -22 °C, R449A (midpoint), övriga köldmedium dewpoint.
Modell
FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
Kyleffekt kyl* (R134a)
1,5 kW
Kyleffekt kyl* (R449A)
1,6 kW
Ljudnivå á 3m
44
Kylyta
6 m²
Antal fläktar
2 STK
Kastlängd
6 m
Lamelldelning
4 mm
Bredd
928 mm
Vikt
14 kg
Fläkthastighet
1310
Fläkt
EC
Arbetstryck max
32 bar
Djup
515 mm
Höjd
143 mm
köldmedie
Ytterligare information
Tillverkarens artnr 100722716
Dokument ProduktbladProduktblad 2CE-dokumentationDrift- och skötselanvisning
Sökresultat
FÖRDELARE M28X1,5 MM X G15/2X15 MM VATETTE
Komplettera med
KOPPLINGSSATS 15X2,5 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
KOPPLINGSSATS 20X2,0-2,3 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
DUBBELMUTTER 15 FÖRKROMAD VATETTE
DUBBELMUTTER 22  MÄSSING VATETTE
KOPPLINGSSATS 20X2,8-3,0 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
KOPPLINGSSATS 22X3,0 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
AVLUFTNINGSPLUGG 15 MM MÄSSING VATETTE
KOPPLINGSMUTTER 22 MM MÄSSING VATETTE
Varukorg33
VINKEL 32 MM X 90° 2MUFF VIT FALUPLAST
VINKEL 32 MM X 90° 2MUFF VIT FALUPLASTLeverans: Skickas - I lager. 39 kr
RAK KOPPLING 22X15 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE
KOPPLINGSSATS 12X2,0 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
VÄGGBRICKA 634380 DY 15 GBG
VÄGGBRICKA FG0125352 3-RÖR DY15X2,5 GBG
SORTIMENTBOX CARRY LITE 150-9 RAACO
MONTAGEBRICKA BLANDARFÄSTE TBD-0206 TILL 160 CC BL.F. M&M
UTBYTESBORSTE KNOX BORSTAD ROSTFRI STÅL ALTERNA
STÖDHYLSA 10X0,8 MM MED RILLOR, FÖR KOPPARRÖR
TAPPVENTIL VATETTE 0135060 G3/4 BV GBG
VRED  39X37X21 FÖR VATETTE KULVENTIL  BLÅ VATETTE
VÄGGBRICKA 634531 1-RÖRS DY 15X2,5 GBG
T-KOPPLING 25 PRK 410 IMI
KOPPLINGSSATS 12X2,0 MM PLAST KLÄMRING KROM VATETTE
RAK KOPPLING 25 PRK 401 IMI
RÖRLIM 20 ML TILL DUO CONTACT FALUPLAST
ADAPTER G15X15 INVÄNDIG GÄNGA X SPETSÄNDA PE VATETTE
RAK KOPPLING 22 MM X R20 KLÄMRING X UTVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
STÖDHYLSA 12X1,0 MM MED RILLOR, FÖR KOPPARRÖR
SPÄNNREM 2-PACK 200CM BLÅ 400KG NOVIPRO
T-KOPPLING 18 MM 3KLÄMRING KROM VATETTE
T-KOPPLING 18 MM 3KLÄMRING KROM VATETTELeverans: Skickas - I lager. 249 kr
STÖDHYLSA 8X0,8 MM MED RILLOR, FÖR KOPPARRÖR
PLASTHYLSA OCH MUTTER 15X16 MM VATETTE
VINKELKULVENTIL 15 39X148X21 MED VRED FÖRKROMAD VATETTE
T-KOPPLING 22 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTE