FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
Artnr: BK-RKK4621177Tillv artnr: 100722716 Product Brand:
FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
SPARA -19% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
Beskrivning
EC-Motor (ESM) standard på samtliga modeller.
* -6 förångning, Δt 10K, rumstemperatur 4 °C, R449A (midpoint), övriga köldmedium dewpoint.
** -30 förångning, Δt 8K, rumstemperatur -22 °C, R449A (midpoint), övriga köldmedium dewpoint.
Modell
FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
Kyleffekt kyl* (R134a)
1,5 kW
Kyleffekt kyl* (R449A)
1,6 kW
Ljudnivå á 3m
44
Kylyta
6 m²
Antal fläktar
2 STK
Kastlängd
6 m
Lamelldelning
4 mm
Bredd
928 mm
Vikt
14 kg
Fläkthastighet
1310
Fläkt
EC
Arbetstryck max
32 bar
Djup
515 mm
Höjd
143 mm
köldmedie
Ytterligare information
Tillverkarens artnr 100722716
Dokument ProduktbladProduktblad 2CE-dokumentationDrift- och skötselanvisning
Sökresultat
T-RÖR 40 MM 3MUFF VIT/ROSTFRI S-PRESS PPSU UPONOR
Komplettera med
KOMBIRÖR 16X2,0 MM L=3 METER RAK MED DIFFUSIONSSPÄRR BLANK METALLIC PIPE PLUS UPONOR
KOMBIRÖR RÖR-I-RÖR 16X2,0 MM/25 MM L=75 METER RING VIT RÖR, SVART SKYDDSRÖR UNI PIPE PLUS UPONOR
FÖRDELARE PPM 2X C/C50 MM AQUA PLUS UPONOR
RÖRAVSKÄRARE 12-25 MM PEX, KOMPOSIT, SKYDDSRÖR BLÅ MULTI UPONOR
MUFF 40 MM 2MUFF VIT/ROSTFRI S-PRESS PPSU UPONOR
KOMBIRÖR 40X4,0 MM L=5 METER RAK MED DIFFUSIONSSPÄRR VIT MLC UPONOR
VINKEL 40 MM X 45° 2MUFF VIT/ROSTFRI S-PRESS PPSU UPONOR
VINKEL 40 MM X 90° 2MUFF VIT/ROSTFRI S-PRESS PPSU UPONOR
Varukorg23
T-RÖR 40 MM 3MUFF VIT/ROSTFRI S-PRESS PPSU UPONORLeverans: Skickas - I lager. 349 kr
PROVTRYCKNINGSPROPP 22 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
PROVTRYCKNINGSPROPP 22 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 99 kr
RAK KOPPLING 40XG32 INVÄNDIG GÄNGA PE VATETTE
RAK KULVENTIL 15X10 KLÄMRING, MED VRED KROM BALLOFFIX VSH
VVS-SKRUV 5,5X60 MM KULLERFÖRSÄNKT POZI NOVIPRO
FÖRMINSKNINGSSET 18X16 MM KLÄMRING, UTAN STOPP MÄSSING VATETTE
LIM COMPACT FLEX FIX 25KG/FP ROTH NORDIC
VINKELKOPPLING 32XG25 X 90° INVÄNDIG GÄNGA VATETTE
ÖVERGÅNGSKOPPLING VINKEL 40X35 MM PLAST KLÄMRING X KLÄMRING PE VATETTE
HYLSA DN15 FÖR STÅLRÖR RÖD VATETTE
KOPPLINGSSATS 15X2,5 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
STÖDHYLSA FÖR PEM-RÖR 40X2,4 MM PE VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 22X20,5 MM KLÄMRING NICKEL VATETTE
T-RÖR METALL G15 3INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING
T-KOPPLING 15X12 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTE
RÖRKLAMMA 12/15 MM C/V 20 MM, B=45 MM ENKEL KROM FALUPLAST
MULTISLANGNIPPEL 32 MM SLÄTÄNDA X SLANGNIPPEL VIT FALUPLAST
STÖDHYLSA 12X1,0 MM MED RILLOR, FÖR KOPPARRÖR
RAK KOPPLING 12 MM X G10 KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA KROM VATETTE