FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
Artnr: BK-RKK4621177Tillv artnr: 100722716 Product Brand:
FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
SPARA -19% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
Beskrivning
EC-Motor (ESM) standard på samtliga modeller.
* -6 förångning, Δt 10K, rumstemperatur 4 °C, R449A (midpoint), övriga köldmedium dewpoint.
** -30 förångning, Δt 8K, rumstemperatur -22 °C, R449A (midpoint), övriga köldmedium dewpoint.
Modell
FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
Kyleffekt kyl* (R134a)
1,5 kW
Kyleffekt kyl* (R449A)
1,6 kW
Ljudnivå á 3m
44
Kylyta
6 m²
Antal fläktar
2 STK
Kastlängd
6 m
Lamelldelning
4 mm
Bredd
928 mm
Vikt
14 kg
Fläkthastighet
1310
Fläkt
EC
Arbetstryck max
32 bar
Djup
515 mm
Höjd
143 mm
köldmedie
Ytterligare information
Tillverkarens artnr 100722716
Dokument ProduktbladProduktblad 2CE-dokumentationDrift- och skötselanvisning
Sökresultat
MUFF 40 MM 2MUFF VIT/ROSTFRI S-PRESS PPSU UPONOR
Komplettera med
KOMBIRÖR RÖR-I-RÖR 16X2,0 MM/25 MM L=75 METER RING VIT RÖR, SVART SKYDDSRÖR UNI PIPE PLUS UPONOR
FÖRDELARE PPM 2X C/C50 MM AQUA PLUS UPONOR
RÖRAVSKÄRARE 12-25 MM PEX, KOMPOSIT, SKYDDSRÖR BLÅ MULTI UPONOR
KOMBIRÖR 40X4,0 MM L=5 METER RAK MED DIFFUSIONSSPÄRR VIT MLC UPONOR
VINKEL 40 MM X 90° 2MUFF VIT/ROSTFRI S-PRESS PPSU UPONOR
KOMBIRÖR 40X4,0 MM L=3 METER RAK MED DIFFUSIONSSPÄRR VIT MLC UPONOR
Varukorg29
MUFF 40 MM 2MUFF VIT/ROSTFRI S-PRESS PPSU UPONORLeverans: Skickas - I lager. 199 kr
RAK KOPPLING 22 MM X G15 KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 12 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 12 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 49 kr
FÖRMINSKNINGSSET 15X10 MM KLÄMRING NICKEL VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 15X13 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
KULVENTIL 22 MM RAK LÅNG SPINDELHALS VATETTE
KULVENTIL 22 MM RAK LÅNG SPINDELHALS VATETTELeverans: Skickas - I lager. 559 kr
KOPPLINGSMUTTER 15 MM MÄSSING VATETTE
KOPPLINGSMUTTER 15 MM MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 29 kr
HALVKOPPLING 12 MM X R15 KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA KROM VATETTE
KULVENTIL T-RÖR 15X15X15 KLÄM X KLÄM, MED VRED KROM BROEN BALLOFIX
RAK KOPPLING 12X10 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 22 MM X R20 KLÄMRING X UTVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
T-KOPPLING 22X22X15 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTE
T-RÖR V6 22X15 MM FÖRKROMAD VATETTE
RAK KOPPLING 15X10 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
SKRUVDEL 15 (G 1/2) RAK, 2UTVÄNDIG GÄNGA FÖRKROMAD VATETTE
T-KOPPLING 15X12 MM 3KLÄMRING KROM VATETTE
RAK KOPPLING 22 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE
RAK KOPPLING 22 MM 2KLÄMRING KROM VATETTELeverans: Skickas - I lager. 149 kr
BUSSNING METALL G20XG15 UTVÄNDIG X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING
VINKELKOPPLING 35 MM X 90° 145X195X20 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
SYSTEMRÖR ML, RAKLÄNGD 63 MM 5 METER GRÅ FLOWFIT GEBERIT
KULVENTIL 15XG15 RAK INVÄNDIG X KLÄMRING MED VRED FÖRKROMAD VATETTE
RAK KULVENTIL 15X10 KLÄMRING, MED VRED KROM BALLOFFIX VSH
VÄGGBRICKA 635530 FÖR 1-RÖRS MONT DIM 16 GBG