FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
Artnr: BK-RKK4621177Tillv artnr: 100722716 Product Brand:
FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
SPARA -19% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
Beskrivning
EC-Motor (ESM) standard på samtliga modeller.
* -6 förångning, Δt 10K, rumstemperatur 4 °C, R449A (midpoint), övriga köldmedium dewpoint.
** -30 förångning, Δt 8K, rumstemperatur -22 °C, R449A (midpoint), övriga köldmedium dewpoint.
Modell
FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
Kyleffekt kyl* (R134a)
1,5 kW
Kyleffekt kyl* (R449A)
1,6 kW
Ljudnivå á 3m
44
Kylyta
6 m²
Antal fläktar
2 STK
Kastlängd
6 m
Lamelldelning
4 mm
Bredd
928 mm
Vikt
14 kg
Fläkthastighet
1310
Fläkt
EC
Arbetstryck max
32 bar
Djup
515 mm
Höjd
143 mm
köldmedie
Ytterligare information
Tillverkarens artnr 100722716
Dokument ProduktbladProduktblad 2CE-dokumentationDrift- och skötselanvisning
Sökresultat
RAK KOPPLING 12X10 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
Komplettera med
TÄTNINGSPASTA 250G TUB NOVIPRO
UNITEC WATER  75 ML UNIPAK
DUBBELMUTTER 12 FÖRKROMAD VATETTE
PLUGG 10 MM MÄSSING VATETTE
PLANADAPTER 12 MM MED O-RINGSTÄTNING MÄSSING VATETTE
PLUGG 12 MM MÄSSING VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 10X8 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 12X8 MM KLÄMRING GUL VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 12X10 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
KOPPLINGSSATS 12X2,0 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
Varukorg14
SORTIMENTBOX CARRY LITE 150-9 RAACO
VÄGGBRICKA 0125164 FAST CU 10,12.15 GBG
MONTAGEBRICKA BLANDARFÄSTE TBD-0206 TILL 160 CC BL.F. M&M
VÄGGBRICKA 634384 FÖR RÖR  10/12-15-15 GBG
VÄGGBRICKA 634384 FÖR RÖR 10/12-15-15 GBGLeverans: Skickas - I lager. 549 kr
RAK KOPPLING 20XG15 UTVÄNDIG GÄNGA PE VATETTE
ÄNDTÄTNING 15X25/20 MM L=80 MM VIT TECK UPONOR
ÄNDTÄTNING 15X25/20 MM L=80 MM VIT TECK UPONORLeverans: Skickas - I lager. 59 kr
FÖRDELARÄNDPROPP PPM MT AQUA PLUS UPONOR
RÖRLIM 20 ML TILL DUO CONTACT FALUPLAST
VINKELKOPPLING 20 MM X 90° 2KLÄMRING VATETTE