UNIVERSALRÖR PAL A16/25MPN10 LK SYSTEMS
SPARA -24% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKLängdMeter/förpackningPris
Beskrivning
Levereras butiksförpackade i kartonger. Säljes per styck.
Längd
25 m
Meter/förpackning
25
Materialkvalitet innerskikt
PE-RT II
Utvändig rördiameter
16 mm
Väggtjocklek/Godstjocklek
2 mm
Diffusionsspärr
Ja
Max. arbetstryck vid 20°C (PN)
10 bar
Med skyddsrör
Nej
Med termisk isolering
Nej
Material mellanskikt
Aluminium
Material ytterskikt
Plast
Materialkvalitet ytterskikt
PE-RT II
Material innerskikt
Plast
Systembunden
Ja
Max. medietemperatur (momentan)
95 °C
Vägg råhet
0,0005 mm
Antal lager
5
Glasfiberförstärkt
Längdutvidgningskoefficient
30 mm/(m.K)
Flexibel
Lämplig för utanpåliggande montage
Minsta böjradie
64 mm
Färg rör
Vit
Med skyddslock/-plugg
Funktion (användningsområde)
Tappvatten/Värme
Säker vatten 2021 v1
EPD Miljövarudeklaration
Ytterligare information
EAN 7331590030485
RSK 1878236
Dokument ProduktbladEPD – Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804InstallationsBVDMonteringsanvisning
Sökresultat
DUBBELMUTTER 22XG20 VATETTE
DUBBELMUTTER 22XG20 VATETTE är tillagd i din varukorg.
Komplettera med
DUBBELMUTTER 22  MÄSSING VATETTE
FÖRDELARE M28X1,5 MM X G15/2X15 MM VATETTE
VINKELSKRUVDEL V6 22X15 MM MÄSSING VATETTE
KULVENTIL 22 MM RAK LÅNG SPINDELHALS VATETTE
KULVENTIL 22 MM RAK KORT SPINDELHALS VATETTE
RAK KOPPLING 22 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 22 MM X G20 KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
T-KOPPLING 22X22X15 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTE
VINKELKOPPLING 22 MM X 90° 77X39X50 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 22 MM X G15 KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
Varukorg19
DUBBELMUTTER 22XG20 VATETTE
KOPPLINGSSATS 20X2,0-2,3 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
PLUGG 15 MM MÄSSING VATETTE
PLUGG 15 MM MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 39 kr
PLANADAPTER 15 MM MED O-RINGSTÄTNING MÄSSING VATETTE
PLASTHYLSA 22X20  PE VATETTE
MUFF PRESSCHECK 26X20 MM 2MUFF VIT/ROSTFRI ROTH
FÖRDELARFÄSTE PPM AQUA PLUS UPONOR
NIPPEL 16X2,0 MM PPSU PPM AQUA PLUS Q&E UPONOR
GUMMINIPPEL 50/40-32 MM FÖR INOMHUSAVLOPP BLÅ FALUPLAST
LIMPLATTA FÖR RÖRKLAMMER DUBBEL
KULVENTIL 12 MM RAK MED VRED FÖRKROMAD VATETTE
KULVENTIL 12 MM RAK MED VRED FÖRKROMAD VATETTELeverans: Skickas - I lager. 199 kr
RAK KULVENTIL 15X15 KLÄMRING, MED VRED KROM BALLOFFIX VSH
DUBBELMUTTER V6 15X22 MM FÖRKROMAD VATETTE
DUBBELMUTTER V6 15X15 MM MÄSSING VATETTE
VENTILFÄSTE 25XG20 INVÄNDIG GÄNGA
KOPPLINGSMUTTER 15 MM KROM VATETTE