TRYCKSTEGRINGSPUMP MEDANA CH1-L.602-2/V/A/10T WILO
SPARA -19% Beställningsvara
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKTillv artnrModellDimension anslutningFasEffektTryckhöjdSpänningPris
Beskrivning
Modell
Medana CH1-L.602-2 1-fas
Dimension anslutning
Rp 32 / Rp 25
Fas
1
Effekt
0,55 kW
Tryckhöjd
23 m
Spänning
230 V
Gänga
Invändig gänga
Min temperatur
-20 °C
Max temperatur
120 °C
Utförande
Horisontell
Material
Rostfritt stål/flermaterial
CE
Reach
Ytterligare information
EAN 4048482938578
RSK 5855562
Tillverkarens artnr 4235348
Dokument CertifikatDrift- och skötselanvisningÖvrigtMonteringsanvisningKonfigurationsanvisning
Sökresultat
TAPPVENTIL VATETTE 0135060 G3/4 BV GBG
TAPPVENTIL VATETTE 0135060 G3/4 BV GBG är tillagd i din varukorg.
Komplettera med
GÄNGTEJP 12 X 0,075 MM 12 METER ETAB
VENTILFÄSTE 25XG20 INVÄNDIG GÄNGA
VENTILFÄSTE 22 MM X G20 INVÄNDIG GÄNGA KROM VATETTE
Varukorg21
SKRUVDEL 18 (M24X1,5) RAK, 2UTVÄNDIG GÄNGA GUL VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 22X12 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
KOMPRESSORAGGREGAT  SLIDING UNIT UD-NEU6212Z R134A
DISTANSKLOSS H=10 MM, B=60 MM VIT FALUPLAST
DISTANSKLOSS H=10 MM, B=60 MM VIT FALUPLASTLeverans: Skickas - I lager. 19 kr
CLEANING.KIT, RENGÖRINGSKIT M&M
FROSTSKYDDSKABEL 7 MM L= 1 METER SVART ALTECH
FROSTSKYDDSKABEL 7 MM L= 1 METER SVART ALTECHLeverans: Skickas - I lager. 109 kr
FÖRMINSKNING 40X32 MM SLÄTÄNDA X MUFF, EXCENTRISK VIT FALUPLAST
VINKELKOPPLING 90° 40 PP BLÅ, SVART ALTECH
KULVENTIL 35 MM RAK LÅNG SPINDELHALS VATETTE
KULVENTIL 35 MM RAK LÅNG SPINDELHALS VATETTELeverans: Skickas - I lager. 1199 kr
KULVENTIL 15X10CU MM RAK MED VRED FÖRKROMAD VATETTE
PE-RÖR PE 100 PN10 315X18,7 6 METER
MONTERINGSNYCKEL 63-110 FÖR PLASTRÖRSKOPPLINGAR ALTECH
FLÄNSMUTTER NS4 - 4  1/4"
TUBOLIT RÖRISOL TL-22/13-DG 128M/FÖRP
BLINDFLÄNS PP-STÅL BPP DN300 GAVATEC
FÖRDELARLOCK AQUA PLUS PPM UPONOR
VÄGGBRICKA 635530 FÖR 1-RÖRS MONT DIM 16 GBG