TRYCKSTEGRINGSPUMP MEDANA CH1-L.602-2/V/A/10T WILO
SPARA -19% Beställningsvara
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKTillv artnrModellDimension anslutningFasEffektTryckhöjdSpänningPris
Beskrivning
Modell
Medana CH1-L.602-2 1-fas
Dimension anslutning
Rp 32 / Rp 25
Fas
1
Effekt
0,55 kW
Tryckhöjd
23 m
Spänning
230 V
Gänga
Invändig gänga
Min temperatur
-20 °C
Max temperatur
120 °C
Utförande
Horisontell
Material
Rostfritt stål/flermaterial
CE
Reach
Ytterligare information
EAN 4048482938578
RSK 5855562
Tillverkarens artnr 4235348
Dokument CertifikatDrift- och skötselanvisningÖvrigtMonteringsanvisningKonfigurationsanvisning
Sökresultat
MARKERINGSBAND LILA "VÄRMEKULVERT" 155MM L=250 METER
Komplettera med
MARKERINGSBAND BLÅ "VATTEN" 125MM L=250 METER
Varukorg10
MARKERINGSBAND LILA "VÄRMEKULVERT" 155MM L=250 METERLeverans: Skickas - I lager. 1079 kr
RÖRSKRAPA ELOFIT RTC D.50-160MM GAVATEC
RAK KOPPLING 20XG15 INVÄNDIG GÄNGA PE VATETTE
BOMULLSTRASOR PRIMA VITA 10KG/FRP NOVIPRO
VINKELKOPPLING 20XG20 X 90° INVÄNDIG GÄNGA VATETTE
ADAPTER 22 MM X G20 SLÄTÄNDA X UTVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
VINKELKOPPLING 22 MM X 90° 77X39X50 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
VINKELKOPPLING 10 MM 2 X KLÄMRING DZR MÄSSING ALTECH
TRYCKMUTTER 10XR10 FPL 371 FÖRKROMAD IMI