TRYCKSTEGRINGSPUMP MEDANA CH1-L.602-2/V/A/10T WILO
SPARA -19% Beställningsvara
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKTillv artnrModellDimension anslutningFasEffektTryckhöjdSpänningPris
Beskrivning
Modell
Medana CH1-L.602-2 1-fas
Dimension anslutning
Rp 32 / Rp 25
Fas
1
Effekt
0,55 kW
Tryckhöjd
23 m
Spänning
230 V
Gänga
Invändig gänga
Min temperatur
-20 °C
Max temperatur
120 °C
Utförande
Horisontell
Material
Rostfritt stål/flermaterial
CE
Reach
Ytterligare information
EAN 4048482938578
RSK 5855562
Tillverkarens artnr 4235348
Dokument CertifikatDrift- och skötselanvisningÖvrigtMonteringsanvisningKonfigurationsanvisning
Sökresultat
VENTILFÄSTE 25XG20 INVÄNDIG GÄNGA
VENTILFÄSTE 25XG20 INVÄNDIG GÄNGA är tillagd i din varukorg.
Komplettera med
KULTAPPVENTIL G20 UTVÄNDIG MED VRED ALTECH
T-KOPPLING 25 PRK 410 IMI
BUSSNING METALL G20XG15 UTVÄNDIG X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING
STÖDHYLSA 420 NT10 25 PRK  IMI
Varukorg6
FLEXBÖJ 110 SVART VOTEC
RAK KOPPLING 12X10 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE
VINKELKOPPLING 10 MM 2 X KLÄMRING DZR MÄSSING ALTECH
TRYCKMUTTER 10XR10 FPL 371 FÖRKROMAD IMI