TRYCKSTEGRINGSPUMP MEDANA CH1-L.602-2/V/A/10T WILO
SPARA -19% Beställningsvara
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKTillv artnrModellDimension anslutningFasEffektTryckhöjdSpänningPris
Beskrivning
Modell
Medana CH1-L.602-2 1-fas
Dimension anslutning
Rp 32 / Rp 25
Fas
1
Effekt
0,55 kW
Tryckhöjd
23 m
Spänning
230 V
Gänga
Invändig gänga
Min temperatur
-20 °C
Max temperatur
120 °C
Utförande
Horisontell
Material
Rostfritt stål/flermaterial
CE
Reach
Ytterligare information
EAN 4048482938578
RSK 5855562
Tillverkarens artnr 4235348
Dokument CertifikatDrift- och skötselanvisningÖvrigtMonteringsanvisningKonfigurationsanvisning
Sökresultat
RAK KOPPLING 20XG15 UTVÄNDIG GÄNGA PE VATETTE
Komplettera med
FÖRMINSKNINGSSATS 22X18X2.5 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 22X12 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
KOPPLINGSSATS 20X2,8-3,0 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
PLUGG 22 MM MÄSSING VATETTE
DUBBELMUTTER 22XG20 VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 22X15 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 22X18 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 22X20,5 MM KLÄMRING NICKEL VATETTE
KOPPLINGSSATS 20X2,0-2,3 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
Varukorg11
GÄNGTEJP 12 X 0,075 MM 12 METER ETAB
GÄNGTEJP 12 X 0,075 MM 12 METER ETABLeverans: Skickas - I lager. 9 kr
RÖRSKRAPA ELOFIT RTC D.50-160MM GAVATEC
RAK KOPPLING 20XG15 INVÄNDIG GÄNGA PE VATETTE
BOMULLSTRASOR PRIMA VITA 10KG/FRP NOVIPRO
VINKELKOPPLING 20XG20 X 90° INVÄNDIG GÄNGA VATETTE
ADAPTER 22 MM X G20 SLÄTÄNDA X UTVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
VINKELKOPPLING 22 MM X 90° 77X39X50 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
VINKELKOPPLING 10 MM 2 X KLÄMRING DZR MÄSSING ALTECH
TRYCKMUTTER 10XR10 FPL 371 FÖRKROMAD IMI