TRYCKSTEGRINGSPUMP MEDANA CH1-L.602-2/V/A/10T WILO
SPARA -19% Beställningsvara
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKTillv artnrModellDimension anslutningFasEffektTryckhöjdSpänningPris
Beskrivning
Modell
Medana CH1-L.602-2 1-fas
Dimension anslutning
Rp 32 / Rp 25
Fas
1
Effekt
0,55 kW
Tryckhöjd
23 m
Spänning
230 V
Gänga
Invändig gänga
Min temperatur
-20 °C
Max temperatur
120 °C
Utförande
Horisontell
Material
Rostfritt stål/flermaterial
CE
Reach
Ytterligare information
EAN 4048482938578
RSK 5855562
Tillverkarens artnr 4235348
Dokument CertifikatDrift- och skötselanvisningÖvrigtMonteringsanvisningKonfigurationsanvisning
Sökresultat
BLINDFLÄNS PP-STÅL BPP DN400 GAVATEC
BLINDFLÄNS PP-STÅL BPP DN400 GAVATEC är tillagd i din varukorg.
Komplettera med
PE BORDRING DCRT 400MM PE100RC SDR17 GAVATEC
PE BORDRING FASAD DCRTB 400MM PE100RC SDR17 GAVATEC
PE BORDRING FASAD ECRTB 400MM PE100RC SDR11 GAVATEC
PACKNING EGRMB D400/DN400 MED STÅLINLÄGG (EPDM) GAVATEC
PACKNING NBR D400/DN400 MED STÅLINLÄGG GAVATEC
PE BORDRING ECRT 400MM PE100RC SDR11 GAVATEC
Varukorg23
FÖRMINSKNINGSSET 15X12 MM KLÄMRING NICKEL VATETTE
STÖDHYLSA ROSTFRI PE100 PN16 315 AVK
PLANADAPTER 15 MM MED O-RINGSTÄTNING MÄSSING VATETTE
VINKELKOPPLING 28XG25 KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA DZR MÄSSING ALTECH
WC-PAPPHÅLLARE KNOX POLERAD ROSTFRI STÅL ALTERNA
VINKELKOPPLING BA 66301 40 MM X 90° KLÄMRING, FÖR PEM 2KLÄMRING
KROKRAD KNOX 4-KROK POLERAD ROSTFRI STÅL ALTERNA
VINKELKOPPLING 18XR20 KLÄMRING X UTVÄNDIG GÄNGA DZR MÄSSING ALTECH
VINKELKOPPLING 22XR20 KLÄMRING X UTVÄNDIG GÄNGA DZR MÄSSING ALTECH
TUBOLIT RÖRISOL TL-15/9-DG 262M/FÖRP
FÖRINSTÄLLNINGSVERKTYG ECLIPSE IMI
KOPPLINGSSATS 32X4,4 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
VINKELKOPPLING 35 MM X 90° 145X195X20 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
VENTILATIONSHUV 110
KULVENTIL 18 MM RAK MED VRED FÖRKROMAD VATETTE
KULVENTIL 18 MM RAK MED VRED FÖRKROMAD VATETTELeverans: Skickas - I lager. 379 kr
SUPER-GLIDEX GLIDMEDEL 400GR MED SILIKON
VINKELKOPPLING 15 MM X 90° 58X39X50 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
HALVKOPPLING 12 MM X R15 KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA KROM VATETTE
DISTANSKLOSS H=10 MM, B=45 MM FÖR ENKELKLAMMA KROM FALUPLAST