TRYCKSTEGRINGSPUMP MEDANA CH1-L.602-2/V/A/10T WILO
SPARA -19% Beställningsvara
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKTillv artnrModellDimension anslutningFasEffektTryckhöjdSpänningPris
Beskrivning
Modell
Medana CH1-L.602-2 1-fas
Dimension anslutning
Rp 32 / Rp 25
Fas
1
Effekt
0,55 kW
Tryckhöjd
23 m
Spänning
230 V
Gänga
Invändig gänga
Min temperatur
-20 °C
Max temperatur
120 °C
Utförande
Horisontell
Material
Rostfritt stål/flermaterial
CE
Reach
Ytterligare information
EAN 4048482938578
RSK 5855562
Tillverkarens artnr 4235348
Dokument CertifikatDrift- och skötselanvisningÖvrigtMonteringsanvisningKonfigurationsanvisning
Sökresultat
DISTANSKLOSS H=10 MM FÖR 32/40 MM ENKELKLAMMA VIT FALUPLAST
Varukorg34
STÖDHYLSA 18X1,0 MM MED RILLOR, FÖR KOPPARRÖR
SLANGNIPPEL 15-22 MM X G25 MED MUTTER OCH PACKNING VIT FALUPLAST
TVÄTTSTÄLLSBLANDARE 9000E II SILPLUGGVENTIL FMM
MONTERINGSNYCKEL 16-63 FÖR PLASTRÖRSKOPPLINGAR ALTECH
KULVENTIL 12X10CU MM RAK MED VRED FÖRKROMAD VATETTE
KULVENTIL G10 RAK UTVÄNDIG X INVÄNDIG MED VRED FÖRKROMAD VATETTE
SKRUVDEL 22 (M28X1,5) RAK, 2UTVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
KULVENTIL 15 MM RAK LÅNG SPINDELHALS VATETTE
KULVENTIL 15 MM RAK LÅNG SPINDELHALS VATETTELeverans: Skickas - I lager. 419 kr
ÖVERGÅNGSKOPPLING RAK 40X28 MM PLAST KLÄMRING X KLÄMRING VATETTE
ELSVETSMUFF ELOFIT EME 50MM PE100RC SDR11 GAVATEC
ELSVETSMUFF ELOFIT EME 50MM PE100RC SDR11 GAVATECLeverans: Skickas - I lager. 139 kr
TÄCKBRICKA FG0925076 LÅG VATETTE VÄGGENOMFÖRINGSSYSTEM GBG
HUV 50 PP BLÅ, SVART ALTECH
MARKERINGSBAND GRÖN "OPTOKABEL" 125 MM L=250 METER
MARKERINGSBAND GRÖN "OPTOKABEL" 125 MM L=250 METERLeverans: Skickas - I lager. 879 kr
VINKELKOPPLING 90° 40XR40 UTVÄNDIG GÄNGA ALTECH
BUSSNING METALL G25XG20 UTVÄNDIG X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING
RAK KULVENTIL 15X12 KLÄMRING, MED VRED KROM BALLOFFIX VSH
VINKELKOPPLING 15X10 MM X 90° 39X74X21 2KLÄMRING KROM VATETTE
T-KOPPLINGSBRUNN ECOFLEX 6X140/145/175/200 UPONOR
KULVENTIL 25 RAK INVÄNDIG GÄNGA LÅGBLY AL3605 ALTECH
RÖRKLAMMA 12/15/16 MM C/V 20 MM, B=45 MM ENKEL VIT FALUPLAST
RAK KOPPLING 15X10 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
T-KOPPLING 15 MM 3KLÄMRING KROM VATETTE
T-KOPPLING 15 MM 3KLÄMRING KROM VATETTELeverans: Skickas - I lager. 99 kr
ÖVERGÅNGSKOPPLING VINKEL 40X35 MM PLAST KLÄMRING X KLÄMRING PE VATETTE
VVS-SKRUV 5,5X40 MM KULLERFÖRSÄNKT POZI NOVIPRO
T-KOPPLING 22X15X15 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTE
TÄCKBRICKA 634387 DY 10-22 2-RÖRS GBG
KOPPLINGSHUS DN15X15 MM HONA X SLANGNIPPEL KROM
PLASTHYLSA 22X20  PE VATETTE
KOPPLINGSSATS 16X2,0-2,2 MM PLAST KLÄMRING KROM VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 15X8 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
FÖRDELARE PPM 1+1X C/C50 MM AQUA PLUS UPONOR
PLANADAPTER 12 MM MED O-RINGSTÄTNING MÄSSING VATETTE