TRYCKSTEGRINGSPUMP MEDANA CH1-L.602-2/V/A/10T WILO
SPARA -19% Beställningsvara
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKTillv artnrModellDimension anslutningFasEffektTryckhöjdSpänningPris
Beskrivning
Modell
Medana CH1-L.602-2 1-fas
Dimension anslutning
Rp 32 / Rp 25
Fas
1
Effekt
0,55 kW
Tryckhöjd
23 m
Spänning
230 V
Gänga
Invändig gänga
Min temperatur
-20 °C
Max temperatur
120 °C
Utförande
Horisontell
Material
Rostfritt stål/flermaterial
CE
Reach
Ytterligare information
EAN 4048482938578
RSK 5855562
Tillverkarens artnr 4235348
Dokument CertifikatDrift- och skötselanvisningÖvrigtMonteringsanvisningKonfigurationsanvisning
Sökresultat
DISTANSKLOSS H=10 MM, B=60 MM FÖRKROMAD FALUPLAST
Komplettera med
RÖRKLAMMA 12/15 MM C/C 40 MM, C/V 20 MM, B=60 MM DUBBEL FÖRKROMAD FALUPLAST
RÖRKLAMMA 12/15 MM C/V 20 MM, B=45 MM ENKEL KROM FALUPLAST
Varukorg47
DISTANSKLOSS H=10 MM, B=60 MM FÖRKROMAD FALUPLASTLeverans: Skickas - I lager. 49 kr
MILWAUKEE DIAMANTBORR MAX HEX 35MM
VINKELKULVENTIL 15X15 KLÄMRING, MED VRED KROM BALLOFFIX VSH
T-KOPPLING 15X12 MM 3KLÄMRING KROM VATETTE
VINKEL 25 PRK 404 IMI
DUBBELMUTTER 22XG20 VATETTE
VÄGGBRICKA 635534 FÖR 3-RÖRS MONT DIM 16 GBG
VÄGGBRICKA 635534 FÖR 3-RÖRS MONT DIM 16 GBGLeverans: Skickas - I lager. 669 kr
KULVENTIL T-RÖR 15 MM 3-VÄGS MED VRED FÖRKROMAD VATETTE
KULVENTIL 18 MM RAK KORT SPINDELHALS VATETTE
KULVENTIL 18 MM RAK KORT SPINDELHALS VATETTELeverans: Skickas - I lager. 359 kr
FÖRMINSKNING 50X40 MM SLÄTÄNDA X MUFF, KORT VIT FALUPLAST
BATTERILADDARE 18V ROTHENBERGER
BATTERILADDARE 18V ROTHENBERGERLeverans: Skickas - Beställningsvara. 1429 kr
T-KOPPLING 18X15 MM 3KLÄMRING KROM VATETTE
STÖDHYLSA FÖR PEM-RÖR 40X2,4 MM PE VATETTE
KULVENTIL 22 MM RAK KORT SPINDELHALS VATETTE
KULVENTIL 22 MM RAK KORT SPINDELHALS VATETTELeverans: Skickas - I lager. 359 kr
RAK KULVENTIL 15X12 KLÄM X KLÄM, MED VRED KROM BROEN BALLOFIX
T-KOPPLING 15 MM X G15 2KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
VÄGGBRICKA 634384 FÖR RÖR  10/12-15-15 GBG
VÄGGBRICKA 634384 FÖR RÖR 10/12-15-15 GBGLeverans: Skickas - I lager. 549 kr
VINKELKOPPLING 90° 50 PP BLÅ, SVART ALTECH
RAK KOPPLING 20XG20 INVÄNDIG GÄNGA PE VATETTE
T-KOPPLING 32 3KLÄMRING PP BLÅ, SVART ALTECH
HYLSNYCKEL 13 MM BÖJBAR ORAS
HYLSNYCKEL 13 MM BÖJBAR ORASLeverans: Skickas - I lager. 629 kr
RAK KOPPLING 25XR25 PRK 403 IMI
VÄGGBRICKA,3 CC40,M MUTTER MPI FÖR 16X2,0-2,2 BALLOFIX
KLÄMRING 15 MM MÄSSING VATETTE
KLÄMRING 15 MM MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 9 kr
ÖVERGÅNGSKOPPLING RAD.ANSL. DANFOSS
VENTILFÄSTE 16XG20 INVÄNDIG GÄNGA VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 22X18 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
VINKELKOPPLING 15 MM X G10 X 90° KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
SORTIMENTBOX CARRY LITE 80-15 RAACO
TÄTNINGSPASTA 250G TUB NOVIPRO
RAK KOPPLING 12 MM X R15 KLÄMRING X UTVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
HUV 32 PP BLÅ, SVART ALTECH
VINKELKOPPLING 20 MM X 90° 2KLÄMRING VATETTE