TRYCKSTEGRINGSPUMP MEDANA CH1-L.602-2/V/A/10T WILO
SPARA -19% Beställningsvara
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKTillv artnrModellDimension anslutningFasEffektTryckhöjdSpänningPris
Beskrivning
Modell
Medana CH1-L.602-2 1-fas
Dimension anslutning
Rp 32 / Rp 25
Fas
1
Effekt
0,55 kW
Tryckhöjd
23 m
Spänning
230 V
Gänga
Invändig gänga
Min temperatur
-20 °C
Max temperatur
120 °C
Utförande
Horisontell
Material
Rostfritt stål/flermaterial
CE
Reach
Ytterligare information
EAN 4048482938578
RSK 5855562
Tillverkarens artnr 4235348
Dokument CertifikatDrift- och skötselanvisningÖvrigtMonteringsanvisningKonfigurationsanvisning
Sökresultat
FÖRMINSKNING 50X40 MM SLÄTÄNDA X MUFF, KORT VIT FALUPLAST
Komplettera med
VINKEL 40 MM X 90° 2MUFF VIT FALUPLAST
Varukorg21
T-KOPPLING 15X15X12 MM 3KLÄMRING KROM VATETTE
SEXKANTNIPPEL METALL G25 2UTVÄNDIG GÄNGA MÄSSING
VINKELKOPPLING 25XG25 X 90° UTVÄNDIG GÄNGA VATETTE
TUBOLIT RÖRISOL TL-28/13-DG 108M/FÖRP
VINKEL 25 PRK 404 IMI
TAPPVENTIL VATETTE 0135060 G3/4 BV GBG
RAK KOPPLING 32XR32 UTVÄNDIG GÄNGA PP BLÅ, SVART ALTECH
KULVENTIL VINKEL 15X12X90° KLÄM X KLÄM, MED VRED KROM BROEN BALLOFIX
RÖRKLÄMMA DUOCONTACT 12/15/16 DUBBEL FÖRKROMAD FALUPLAST
VINKELKOPPLING 90° 50 PP BLÅ, SVART ALTECH
RAK KOPPLING 42 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 42 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 349 kr
MONTAGEBRICKA BLANDARFÄSTE TBD-0206 TILL 160 CC BL.F. M&M
VENTILFÄSTE 25XG20 INVÄNDIG GÄNGA
VINKELKULVENTIL 15X12 39X148X21 MED VRED FÖRKROMAD VATETTE
RÖRKLÄMMA DUOCONTACT 12/15/16 ENKEL FÖRKROMAD FALUPLAST
TUBOLIT RÖRISOL TL-35/13-DG 84M/FÖRP
PVC VINKEL 40 45 GR HIV
DISTANSKLOSS H=10 MM, B=60 MM VIT FALUPLAST