TRYCKSTEGRINGSPUMP MEDANA CH1-L.602-2/V/A/10T WILO
SPARA -19% Beställningsvara
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKTillv artnrModellDimension anslutningFasEffektTryckhöjdSpänningPris
Beskrivning
Modell
Medana CH1-L.602-2 1-fas
Dimension anslutning
Rp 32 / Rp 25
Fas
1
Effekt
0,55 kW
Tryckhöjd
23 m
Spänning
230 V
Gänga
Invändig gänga
Min temperatur
-20 °C
Max temperatur
120 °C
Utförande
Horisontell
Material
Rostfritt stål/flermaterial
CE
Reach
Ytterligare information
EAN 4048482938578
RSK 5855562
Tillverkarens artnr 4235348
Dokument CertifikatDrift- och skötselanvisningÖvrigtMonteringsanvisningKonfigurationsanvisning
Sökresultat
ÄNDLOCK 40 MM SLÄTÄNDA VIT FALUPLAST
ÄNDLOCK 40 MM SLÄTÄNDA VIT FALUPLAST är tillagd i din varukorg.
Komplettera med
GUMMINIPPEL 50/40 ALTECH
GUMMINIPPEL 45/40 ALTECH
LOCK G15 TILL KIKVENTIL MED PACKNING GUL
Varukorg48
ÄNDLOCK 40 MM SLÄTÄNDA VIT FALUPLASTLeverans: Skickas - I lager. 29 kr
SKRUVDEL 42 (M50X2) RAK, 2UTVÄNDIG GÄNGA GUL VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 15X12 MM KLÄMRING NICKEL VATETTE
RAK KOPPLING 35 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 35 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 239 kr
KOPPLINGSSATS 16X2,0-2,2 MM PLAST KLÄMRING KROM VATETTE
FÖRMINSKNING 40X32 MM SLÄTÄNDA X MUFF, KORT VIT FALUPLAST
KOPPLINGSSATS 18X2,5 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 12 MM X R10 KLÄMRING X UTVÄNDIG GÄNGA KROM VATETTE
T-KOPPLING 35 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTE
T-KOPPLING 35 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 539 kr
MUFF 40 MM 2MUFF VIT FALUPLAST
MUFF 40 MM 2MUFF VIT FALUPLASTLeverans: Skickas - I lager. 49 kr
FÖRMINSKNINGSSET 35X22 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
MULTISLANGNIPPEL 32 MM SLÄTÄNDA X SLANGNIPPEL VIT FALUPLAST
VINKELKOPPLING 15 MM X G10 X 90° KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
VÄGGBRICKA, 1-HÅLS MED MUTTER, MPI FÖR 15X2,5 BALLOFIX
ADAPTER G25X28 INVÄNDIG GÄNGA X SPETSÄNDA PE VATETTE
RAK KOPPLING 10 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 10 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 49 kr
T-KOPPLING 18 MM 3KLÄMRING KROM VATETTE
T-KOPPLING 18 MM 3KLÄMRING KROM VATETTELeverans: Skickas - I lager. 249 kr
VINKELKULVENTIL 15X10 39X148X21 MED VRED FÖRKROMAD VATETTE
ÖVERGÅNGSNIPPEL 20X15 MED PACKNING
KLÄMRING 12 MM  MÄSSING BROEN BALLOFIX
KLÄMRING 12 MM MÄSSING BROEN BALLOFIXLeverans: Skickas - I lager. 29 kr
DISTANSKLOSS H=5 MM, B=60 MM VIT FALUPLAST
DISTANSKLOSS H=5 MM, B=60 MM VIT FALUPLASTLeverans: Skickas - I lager. 19 kr
FROSTSKYDDSKABEL 7 MM L= 1 METER SVART ALTECH
FROSTSKYDDSKABEL 7 MM L= 1 METER SVART ALTECHLeverans: Skickas - I lager. 109 kr
TUBOLIT RÖRISOL TL-22/13-DG 128M/FÖRP
BUSSNING METALL G25XG20 UTVÄNDIG X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING
HYLSA DN10 FÖR STÅLRÖR RÖD VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 18X15 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 42X28 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
VINKELKOPPLING 18 MM X 90° 58X39X50 2KLÄMRING KROM VATETTE
KOPPLINGSMUTTER 18 MM KROM VATETTE
KOPPLINGSMUTTER 18 MM KROM VATETTELeverans: Skickas - Beställningsvara. 39 kr
WIPES RENHÅLLNINGSDUK PROFFS CRC
PROVTRYCKNINGSPROPP 18 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
PROVTRYCKNINGSPROPP 18 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 99 kr
VÄGGBRICKA, 2-HÅLS MED MUTTER, MPI FÖR 15X2,5 BALLOFIX
NIPPEL 20X2,8 MM PPSU PPM AQUA PLUS Q&E UPONOR
BLANDARFÄSTE FG0926052 160 CC 15X2,5 2-PACK GBG
RAK KOPPLING 18 MM X R15 KLÄMRING X UTVÄNDIG GÄNGA KROM VATETTE
VENTILFÄSTE 22 MM X G20 INVÄNDIG GÄNGA KROM VATETTE
VENTILFÄSTE 22 MM X G20 INVÄNDIG GÄNGA KROM VATETTELeverans: Skickas - I lager. 349 kr
KOPPLINGSMUTTER 18 MM MÄSSING VATETTE
KOPPLINGSMUTTER 18 MM MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 29 kr
FÖRMINSKNINGSSET 18X10 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
FÖRDELARE M28X1,5 MM X G15/2X15 MM VATETTE
VINKELKOPPLING 12 MM X 90° 39X74X21 2KLÄMRING KROM VATETTE