TRYCKSTEGRINGSPUMP MEDANA CH1-L.602-2/V/A/10T WILO
SPARA -19% Beställningsvara
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKTillv artnrModellDimension anslutningFasEffektTryckhöjdSpänningPris
Beskrivning
Modell
Medana CH1-L.602-2 1-fas
Dimension anslutning
Rp 32 / Rp 25
Fas
1
Effekt
0,55 kW
Tryckhöjd
23 m
Spänning
230 V
Gänga
Invändig gänga
Min temperatur
-20 °C
Max temperatur
120 °C
Utförande
Horisontell
Material
Rostfritt stål/flermaterial
CE
Reach
Ytterligare information
EAN 4048482938578
RSK 5855562
Tillverkarens artnr 4235348
Dokument CertifikatDrift- och skötselanvisningÖvrigtMonteringsanvisningKonfigurationsanvisning
Sökresultat
KULVENTIL 12X10CU MM RAK MED VRED FÖRKROMAD VATETTE
Komplettera med
TÄTNINGSPASTA 250G TUB NOVIPRO
UNITEC WATER  75 ML UNIPAK
GÄNGTEJP 12 X 0,075 MM 12 METER ETAB
DUBBELMUTTER 12 FÖRKROMAD VATETTE
VRED  39X37X21 FÖR VATETTE KULVENTIL  RÖD VATETTE
KOPPLINGSSATS 12X2,0 MM PLAST KLÄMRING KROM VATETTE
PLUGG 10 MM MÄSSING VATETTE
Varukorg29
KULVENTIL G10 RAK UTVÄNDIG X INVÄNDIG MED VRED FÖRKROMAD VATETTE
SKRUVDEL 22 (M28X1,5) RAK, 2UTVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
KULVENTIL 15 MM RAK LÅNG SPINDELHALS VATETTE
KULVENTIL 15 MM RAK LÅNG SPINDELHALS VATETTELeverans: Skickas - I lager. 419 kr
ÖVERGÅNGSKOPPLING RAK 40X28 MM PLAST KLÄMRING X KLÄMRING VATETTE
ELSVETSMUFF ELOFIT EME 50MM PE100RC SDR11 GAVATEC
ELSVETSMUFF ELOFIT EME 50MM PE100RC SDR11 GAVATECLeverans: Skickas - I lager. 139 kr
TÄCKBRICKA FG0925076 LÅG VATETTE VÄGGENOMFÖRINGSSYSTEM GBG
HUV 50 PP BLÅ, SVART ALTECH
MARKERINGSBAND GRÖN "OPTOKABEL" 125 MM L=250 METER
MARKERINGSBAND GRÖN "OPTOKABEL" 125 MM L=250 METERLeverans: Skickas - I lager. 879 kr
VINKELKOPPLING 90° 40XR40 UTVÄNDIG GÄNGA ALTECH
BUSSNING METALL G25XG20 UTVÄNDIG X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING
RAK KULVENTIL 15X12 KLÄMRING, MED VRED KROM BALLOFFIX VSH
VINKELKOPPLING 15X10 MM X 90° 39X74X21 2KLÄMRING KROM VATETTE
T-KOPPLINGSBRUNN ECOFLEX 6X140/145/175/200 UPONOR
KULVENTIL 25 RAK INVÄNDIG GÄNGA LÅGBLY AL3605 ALTECH
RÖRKLAMMA 12/15/16 MM C/V 20 MM, B=45 MM ENKEL VIT FALUPLAST
RAK KOPPLING 15X10 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
T-KOPPLING 15 MM 3KLÄMRING KROM VATETTE
T-KOPPLING 15 MM 3KLÄMRING KROM VATETTELeverans: Skickas - I lager. 99 kr
ÖVERGÅNGSKOPPLING VINKEL 40X35 MM PLAST KLÄMRING X KLÄMRING PE VATETTE
VVS-SKRUV 5,5X40 MM KULLERFÖRSÄNKT POZI NOVIPRO
T-KOPPLING 22X15X15 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTE
TÄCKBRICKA 634387 DY 10-22 2-RÖRS GBG
KOPPLINGSHUS DN15X15 MM HONA X SLANGNIPPEL KROM
PLASTHYLSA 22X20  PE VATETTE
KOPPLINGSSATS 16X2,0-2,2 MM PLAST KLÄMRING KROM VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 15X8 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
FÖRDELARE PPM 1+1X C/C50 MM AQUA PLUS UPONOR
PLANADAPTER 12 MM MED O-RINGSTÄTNING MÄSSING VATETTE