TRYCKSTEGRINGSPUMP MEDANA CH1-L.602-2/V/A/10T WILO
SPARA -19% Beställningsvara
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKTillv artnrModellDimension anslutningFasEffektTryckhöjdSpänningPris
Beskrivning
Modell
Medana CH1-L.602-2 1-fas
Dimension anslutning
Rp 32 / Rp 25
Fas
1
Effekt
0,55 kW
Tryckhöjd
23 m
Spänning
230 V
Gänga
Invändig gänga
Min temperatur
-20 °C
Max temperatur
120 °C
Utförande
Horisontell
Material
Rostfritt stål/flermaterial
CE
Reach
Ytterligare information
EAN 4048482938578
RSK 5855562
Tillverkarens artnr 4235348
Dokument CertifikatDrift- och skötselanvisningÖvrigtMonteringsanvisningKonfigurationsanvisning
Sökresultat
KULVENTIL 18 MM RAK LÅNG SPINDELHALS VATETTE
Komplettera med
FÖRMINSKNINGSSET 18X15 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
KOPPLINGSSATS 18X2,5 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 18X12 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 18X16 MM KLÄMRING, UTAN STOPP MÄSSING VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 18X10 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
HYLSA DN10 FÖR STÅLRÖR RÖD VATETTE
Varukorg30
KULVENTIL 18 MM RAK LÅNG SPINDELHALS VATETTELeverans: Skickas - I lager. 549 kr
KULVENTIL 18 MM RAK KORT SPINDELHALS VATETTE
KULVENTIL 18 MM RAK KORT SPINDELHALS VATETTELeverans: Skickas - I lager. 359 kr
VÄGGBRICKA 634382 DY 15 GBG
ELSVETSMUFF ELOFIT EME 710MM PE100RC SDR11 GAVATEC
ELSVETSMUFF ELOFIT EME 710MM PE100RC SDR11 GAVATECLeverans: Skickas - Beställningsvara. 53299 kr
KOPPLINGSSATS 22X3,0 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
FÖRDELARE PPM 1X C/C50 MM AQUA PLUS UPONOR
RAK KOPPLING 12 MM X R10 KLÄMRING X UTVÄNDIG GÄNGA KROM VATETTE
RAK KOPPLING 8 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 8 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 69 kr
AVLOPPSRÖR 40X1,8 MM L= 1 METER UTAN MUFF VIT FALUPLAST
PLANADAPTER 15 MM MED O-RINGSTÄTNING MÄSSING VATETTE
VINKELKOPPLING 28XG25 KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA DZR MÄSSING ALTECH
WC-PAPPHÅLLARE KNOX POLERAD ROSTFRI STÅL ALTERNA
VINKELKOPPLING BA 66301 40 MM X 90° KLÄMRING, FÖR PEM 2KLÄMRING
KROKRAD KNOX 4-KROK POLERAD ROSTFRI STÅL ALTERNA
VINKELKOPPLING 18XR20 KLÄMRING X UTVÄNDIG GÄNGA DZR MÄSSING ALTECH
VINKELKOPPLING 22XR20 KLÄMRING X UTVÄNDIG GÄNGA DZR MÄSSING ALTECH
TUBOLIT RÖRISOL TL-15/9-DG 262M/FÖRP
FÖRINSTÄLLNINGSVERKTYG ECLIPSE IMI
KOPPLINGSSATS 32X4,4 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
VINKELKOPPLING 35 MM X 90° 145X195X20 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
VENTILATIONSHUV 110
KULVENTIL 18 MM RAK MED VRED FÖRKROMAD VATETTE
KULVENTIL 18 MM RAK MED VRED FÖRKROMAD VATETTELeverans: Skickas - I lager. 379 kr
SUPER-GLIDEX GLIDMEDEL 400GR MED SILIKON
VINKELKOPPLING 15 MM X 90° 58X39X50 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
HALVKOPPLING 12 MM X R15 KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA KROM VATETTE
DISTANSKLOSS H=10 MM, B=45 MM FÖR ENKELKLAMMA KROM FALUPLAST