För PE- rör: PE80/PN10, PE100/PN16/ SDR11
Dimension
315 mm
Längd
160 mm
Tryck
16 bar
Passar rörtyp
PE
SPARA -22% I lager| Produktnamn | RSK | Tillv artnr | Dimension | Längd | Pris |