SÅGKLINGA BORDSÅG W210X30X48T MILWAUKEE
Artnr: BK-RK405998EAN: 4058546289539Tillv artnr: 4932471325 Product Brand:
SPARA -24% Beställningsvara
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnTillv artnrDiameterHålstorlekarPris
Beskrivning
Diameter
210 mm
Hålstorlekar
30 mm
Antal/förpackning
1 STK
Ytterligare information
EAN 4058546289539
Tillverkarens artnr 4932471325
Sökresultat
HALVKOPPLING 3085-10-R10 PIPEFIX 10XR10 BROEN
Komplettera med
RAK KOPPLING 12X10 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE
Varukorg7
FÖRMINSKNINGSSET 35X22 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
TÄTNINGSPLATTA 45X25 RUND VIT FALUPLAST
RAK KOPPLING 22 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE