SÅGKLINGA BORDSÅG W210X30X48T MILWAUKEE
Artnr: BK-RK405998EAN: 4058546289539Tillv artnr: 4932471325 Product Brand:
SPARA -24% Beställningsvara
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnTillv artnrDiameterHålstorlekarPris
Beskrivning
Diameter
210 mm
Hålstorlekar
30 mm
Antal/förpackning
1 STK
Ytterligare information
EAN 4058546289539
Tillverkarens artnr 4932471325
Sökresultat
VINKELKOPPLING KORT 22K MMA
VINKELKOPPLING KORT 22K MMA är tillagd i din varukorg.
Komplettera med
ÖVERGÅNGSKOPPLING RAD.ANSL. DANFOSS
KOPPLING M22/16K12 MMA
Varukorg5
VINKELKOPPLING KORT 22K MMA
VINKELSKRUVDEL 18 MM (M24X1,5) 2UTVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
STÖDHYLSA 15X1,0 MM MED RILLOR, FÖR KOPPARRÖR
PROVTRYCKNINGSPROPP 15 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE