SÅGKLINGA BORDSÅG W210X30X48T MILWAUKEE
Artnr: BK-RK405998EAN: 4058546289539Tillv artnr: 4932471325 Product Brand:
SPARA -24% Beställningsvara
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnTillv artnrDiameterHålstorlekarPris
Beskrivning
Diameter
210 mm
Hålstorlekar
30 mm
Antal/förpackning
1 STK
Ytterligare information
EAN 4058546289539
Tillverkarens artnr 4932471325
Sökresultat
STÖDHYLSA 420 NT10 25 PRK  IMI
STÖDHYLSA 420 NT10 25 PRK IMI är tillagd i din varukorg.
Varukorg14
STÖDHYLSA 420 NT10 25 PRK  IMI
STÖDHYLSA 18X1,0 MM MED RILLOR, FÖR KOPPARRÖR
HYLSA DN15 FÖR STÅLRÖR RÖD VATETTE
T-KOPPLING 22 MM X G20 2KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
VINKELKOPPLING 40 MM X 90° 2KLÄMRING VATETTE
VINKELKOPPLING 40 MM X 90° 2KLÄMRING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 679 kr
DUBBELMUTTER 12 FÖRKROMAD VATETTE
DUBBELMUTTER 12 FÖRKROMAD VATETTELeverans: Skickas - I lager. 89 kr
RÖRKLÄMMA DUOCONTACT 12/15/16 DUBBEL FÖRKROMAD FALUPLAST
VÄGGBRICKA, 1-HÅLS MED GUMMIMUFF 10-20 MM BALLOFIX
KULVENTIL VINKEL 15X12X90° KLÄM X KLÄM, MED VRED KROM BROEN BALLOFIX
KLÄMRING 15 MM  MÄSSING BROEN BALLOFIX
KLÄMRING 15 MM MÄSSING BROEN BALLOFIXLeverans: Skickas - I lager. 29 kr
PLUGG 10 MM MÄSSING VATETTE
PLUGG 10 MM MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 29 kr
VINKEL 32 MM X 45° 2MUFF VIT FALUPLAST