SÅGKLINGA BORDSÅG W210X30X48T MILWAUKEE
Artnr: BK-RK405998EAN: 4058546289539Tillv artnr: 4932471325 Product Brand:
SPARA -24% Beställningsvara
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnTillv artnrDiameterHålstorlekarPris
Beskrivning
Diameter
210 mm
Hålstorlekar
30 mm
Antal/förpackning
1 STK
Ytterligare information
EAN 4058546289539
Tillverkarens artnr 4932471325
Sökresultat
VINKELKOPPLING 20XG20 X 90° INVÄNDIG GÄNGA VATETTE
Komplettera med
BUSSNING METALL G20XG15 UTVÄNDIG X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING
DUBBELMUTTER 22  MÄSSING VATETTE
STÖDHYLSA FÖR PEM-RÖR 20X2,0 MM PE VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 22X20,5 MM KLÄMRING NICKEL VATETTE
KOPPLINGSSATS 20X2,8-3,0 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
PLUGG 22 MM MÄSSING VATETTE
KOPPLINGSSATS 22X3,0 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
DUBBELMUTTER 22XG20 VATETTE
FÖRMINSKNINGSSATS 22X18X2.5 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
Varukorg5
KOPPLINGSSATS 20X2,4-2,7 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
LOCK G15 TILL KIKVENTIL MED PACKNING GUL
KULVENTIL 15 MM RAK MED VRED FÖRKROMAD VATETTE