SÅGKLINGA BORDSÅG W210X30X48T MILWAUKEE
Artnr: BK-RK405998EAN: 4058546289539Tillv artnr: 4932471325 Product Brand:
SPARA -24% Beställningsvara
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnTillv artnrDiameterHålstorlekarPris
Beskrivning
Diameter
210 mm
Hålstorlekar
30 mm
Antal/förpackning
1 STK
Ytterligare information
EAN 4058546289539
Tillverkarens artnr 4932471325
Sökresultat
LIM I.UNIVERSAL 310ML PATRON VIT M&M
LIM I.UNIVERSAL 310ML PATRON VIT M&M är tillagd i din varukorg.
Komplettera med
MONTAGEBRICKA TB0139 Ø30-M4x15 RFR 0,7 MM 2-PACK M&M