SÅGKLINGA BORDSÅG W210X30X48T MILWAUKEE
Artnr: BK-RK405998EAN: 4058546289539Tillv artnr: 4932471325 Product Brand:
SPARA -24% Beställningsvara
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnTillv artnrDiameterHålstorlekarPris
Beskrivning
Diameter
210 mm
Hålstorlekar
30 mm
Antal/förpackning
1 STK
Ytterligare information
EAN 4058546289539
Tillverkarens artnr 4932471325
Sökresultat
DISTANSKLOSS H=10 MM, B=60 MM FÖRKROMAD FALUPLAST
Komplettera med
RÖRKLAMMA 12/15 MM C/C 40 MM, C/V 20 MM, B=60 MM DUBBEL FÖRKROMAD FALUPLAST
RÖRKLAMMA 12/15 MM C/V 20 MM, B=45 MM ENKEL KROM FALUPLAST
Varukorg4
DISTANSKLOSS H=10 MM, B=60 MM FÖRKROMAD FALUPLASTLeverans: Skickas - I lager. 49 kr
VINKELKOPPLING 22 MM X 90° 77X39X50 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE