SÅGKLINGA BORDSÅG W210X30X48T MILWAUKEE
Artnr: BK-RK405998EAN: 4058546289539Tillv artnr: 4932471325 Product Brand:
SPARA -24% Beställningsvara
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnTillv artnrDiameterHålstorlekarPris
Beskrivning
Diameter
210 mm
Hålstorlekar
30 mm
Antal/förpackning
1 STK
Ytterligare information
EAN 4058546289539
Tillverkarens artnr 4932471325
Sökresultat
DISTANSKLOSS H=20 MM, B=60 MM VIT FALUPLAST
Varukorg9
DISTANSKLOSS H=20 MM, B=60 MM VIT FALUPLASTLeverans: Skickas - I lager. 19 kr
VÄGGBRICKA, 2 CC80, MED MUTTER BALLOFIX
FÖRMINSKNINGSSET 10X8 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
TÄCKBRICKA 634386 DY 10-22 1-RÖRS GBG
VINKEL 32 MM X 90° 2MUFF VIT FALUPLAST
VINKEL 32 MM X 90° 2MUFF VIT FALUPLASTLeverans: Skickas - I lager. 39 kr
MINIFÖRDELARE,3 STICK 40 3XR15 KONISK,1XR10 P BROEN
RAK KOPPLING 12 MM X R10 KLÄMRING X UTVÄNDIG GÄNGA KROM VATETTE