SÅGKLINGA BORDSÅG W210X30X48T MILWAUKEE
Artnr: BK-RK405998EAN: 4058546289539Tillv artnr: 4932471325 Product Brand:
SPARA -24% Beställningsvara
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnTillv artnrDiameterHålstorlekarPris
Beskrivning
Diameter
210 mm
Hålstorlekar
30 mm
Antal/förpackning
1 STK
Ytterligare information
EAN 4058546289539
Tillverkarens artnr 4932471325
Sökresultat
GRENRÖR 32 MM X 45° 3MUFF VIT FALUPLAST
GRENRÖR 32 MM X 45° 3MUFF VIT FALUPLAST är tillagd i din varukorg.
Komplettera med
ANSLUTNINGSTELESKOP 32 MM X G40/G32 SLÄTÄNDA X 2INVÄNDIG GÄNGA VIT FALUPLAST
ANSLUTNINGSTELESKOP 32 MM X G20/G15 SLÄTÄNDA X UT-/INVÄNDIG GÄNGA VIT FALUPLAST
ANSLUTNINGSTELESKOP 32 MM X G25/G20 SLÄTÄNDA X UT-/INVÄNDIG GÄNGA VIT FALUPLAST
ANSLUTNINGSTELESKOP 32 MM X G32/G40 SLÄTÄNDA X 2UTVÄNDIG GÄNGA VIT FALUPLAST
ÄNDLOCK 32 MM SLÄTÄNDA VIT FALUPLAST
FÖRMINSKNING 40X32 MM 2MUFF VIT FALUPLAST
MULTISLANGNIPPEL 32 MM SLÄTÄNDA X SLANGNIPPEL VIT FALUPLAST
MUFF 32 MM 2MUFF VIT FALUPLAST
VINKEL 32 MM X 90° MUFF X SLÄTÄNDA VIT FALUPLAST
Varukorg2
GRENRÖR 32 MM X 45° 3MUFF VIT FALUPLASTLeverans: Skickas - I lager. 49 kr
VINKEL 40 MM X 90° 2MUFF VIT FALUPLAST