SÅGKLINGA BORDSÅG W210X30X48T MILWAUKEE
Artnr: BK-RK405998EAN: 4058546289539Tillv artnr: 4932471325 Product Brand:
SPARA -24% Beställningsvara
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnTillv artnrDiameterHålstorlekarPris
Beskrivning
Diameter
210 mm
Hålstorlekar
30 mm
Antal/förpackning
1 STK
Ytterligare information
EAN 4058546289539
Tillverkarens artnr 4932471325
Sökresultat
GUMMINIPPEL 45/32 ALTECH
GUMMINIPPEL 45/32 ALTECH är tillagd i din varukorg.
Varukorg12
GUMMINIPPEL 45/32 ALTECH
BUSSNING METALL G25XG20 UTVÄNDIG X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING
FÖRDELARE PPM 1+1X C/C50 MM AQUA PLUS UPONOR
RAK KOPPLING 50 PP BLÅ, SVART ALTECH
T-KOPPLING 32 PRK 410 IMI
VINKELKOPPLING 40XG25 X 90° INVÄNDIG GÄNGA VATETTE
DEMONTERINGSVERKTYG 28 MM ROTH