SÅGKLINGA BORDSÅG W210X30X48T MILWAUKEE
Artnr: BK-RK405998EAN: 4058546289539Tillv artnr: 4932471325 Product Brand:
SPARA -24% Beställningsvara
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnTillv artnrDiameterHålstorlekarPris
Beskrivning
Diameter
210 mm
Hålstorlekar
30 mm
Antal/förpackning
1 STK
Ytterligare information
EAN 4058546289539
Tillverkarens artnr 4932471325
Sökresultat
KULVENTIL 22 MM RAK LÅNG SPINDELHALS VATETTE
Komplettera med
KOPPLINGSSATS 22X3,0 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
KOPPLINGSSATS 20X2,8-3,0 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
FÖRMINSKNINGSSATS 22X18X2.5 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
HYLSA DN15 FÖR STÅLRÖR RÖD VATETTE
PLASTHYLSA 22X20  PE VATETTE
KOPPLINGSSATS 20X2,0-2,3 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 22X20,5 MM KLÄMRING NICKEL VATETTE
PLASTHYLSA 22X16  PE VATETTE
Varukorg19
KULVENTIL 22 MM RAK LÅNG SPINDELHALS VATETTELeverans: Skickas - I lager. 559 kr
DISTANSKLOSS H=10 MM, B=60 MM FÖRKROMAD FALUPLAST
DISTANSKLOSS H=10 MM, B=60 MM FÖRKROMAD FALUPLASTLeverans: Skickas - I lager. 49 kr
VÄGGBRICKA 634380 DY 15 GBG
FÖRMINSKNINGSSET 15X13 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 22X12 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
DUBBELMUTTER 22XG20 VATETTE
KULVENTIL 15XG15 RAK INVÄNDIG X KLÄMRING MED VRED FÖRKROMAD VATETTE
PLUGG 18 MM MÄSSING VATETTE
PLUGG 18 MM MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 39 kr
VÄGGBRICKA 634533 2-RÖRS DY 15X2,5 GBG
SKRUVDEL 15 (G 1/2) RAK, 2UTVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
DUBBELMUTTER 22  MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 15 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE
RAK KOPPLING 15 MM 2KLÄMRING KROM VATETTELeverans: Skickas - I lager. 69 kr
TÄCKBRICKA FG0925076 LÅG VATETTE VÄGGENOMFÖRINGSSYSTEM GBG
LIMPLATTA FÖR RÖRKLAMMER DUBBEL
VÄGGBRICKA 635534 FÖR 3-RÖRS MONT DIM 16 GBG
VÄGGBRICKA 635534 FÖR 3-RÖRS MONT DIM 16 GBGLeverans: Skickas - I lager. 669 kr
FÖRMINSKNINGSSET 22X18 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
KOPPLINGSMUTTER 22 MM MÄSSING VATETTE