SÅGKLINGA BORDSÅG W210X30X48T MILWAUKEE
Artnr: BK-RK405998EAN: 4058546289539Tillv artnr: 4932471325 Product Brand:
SPARA -24% Beställningsvara
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnTillv artnrDiameterHålstorlekarPris
Beskrivning
Diameter
210 mm
Hålstorlekar
30 mm
Antal/förpackning
1 STK
Ytterligare information
EAN 4058546289539
Tillverkarens artnr 4932471325
Sökresultat
STÖDHYLSA 10X0,8 MM MED RILLOR, FÖR KOPPARRÖR
Varukorg10
KOMPRESSIONSRING 32 MM MED STOPPKANT VIT Q&E UPONOR
KOMPRESSIONSRING 32 MM MED STOPPKANT VIT Q&E UPONORLeverans: Skickas - Best. vara 5-10 vdgr. 19 kr
SPEGELHÅLLARE KNOX BORSTAD ROSTFRITT STÅL ALTERNA
T-KOPPLING 22X15 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTE
T-KOPPLING 15X22 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTE
T-KOPPLING 22X15X15 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 22X15 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
PROVTRYCKNINGSPROPP 22 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE