SÅGKLINGA BORDSÅG W210X30X48T MILWAUKEE
Artnr: BK-RK405998EAN: 4058546289539Tillv artnr: 4932471325 Product Brand:
SPARA -24% Beställningsvara
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnTillv artnrDiameterHålstorlekarPris
Beskrivning
Diameter
210 mm
Hålstorlekar
30 mm
Antal/förpackning
1 STK
Ytterligare information
EAN 4058546289539
Tillverkarens artnr 4932471325
Sökresultat
RAK KOPPLING 15 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
Komplettera med
TÄTNINGSPASTA 250G TUB NOVIPRO
UNITEC WATER  75 ML UNIPAK
SORTIMENTBOX CARRY LITE 150-9 RAACO
VINKELKOPPLING 15 MM X 90° 58X39X50 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
KOPPLINGSSATS 15X2,5 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
ADAPTER G15X15 UTVÄNDIG GÄNGA X SPETSÄNDA PE VATETTE
KOPPLINGSSATS 16X2,0-2,2 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 15X8 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
PLANADAPTER 15 MM MED O-RINGSTÄTNING MÄSSING VATETTE
ADAPTER G15X15 INVÄNDIG GÄNGA X SPETSÄNDA PE VATETTE
Varukorg21
RAK KOPPLING 15 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 59 kr
KULVENTIL T-RÖR 12X15X12 KLÄM X KLÄM, MED VRED KROM BROEN BALLOFIX
BUSSNING METALL G20XG15 UTVÄNDIG X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING
VINKELKOPPLING 15X12 MM X 90° 39X74X21 2KLÄMRING KROM VATETTE
HYLSA DN10 FÖR STÅLRÖR RÖD VATETTE
KULVENTIL 15 MM RAK MED VRED FÖRKROMAD VATETTE
KULVENTIL 15 MM RAK MED VRED FÖRKROMAD VATETTELeverans: Skickas - I lager. 199 kr
KLÄMRING 15 MM  MÄSSING BROEN BALLOFIX
KLÄMRING 15 MM MÄSSING BROEN BALLOFIXLeverans: Skickas - I lager. 29 kr
T-KOPPLING 22X15 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTE
DUBBELMUTTER 22  MÄSSING VATETTE
FULLFLÖDESVENTIL VINKEL DN20 Ø22 BLÅTT VRED VATETTE
T-KOPPLING 22 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTE
T-KOPPLING 22 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 209 kr
T-KOPPLING 15X12X12 MM 3KLÄMRING KROM VATETTE
KULVENTIL 22 MM RAK MED VRED FÖRKROMAD VATETTE
KULVENTIL 22 MM RAK MED VRED FÖRKROMAD VATETTELeverans: Skickas - I lager. 369 kr
VINKELSKRUVDEL V6 22X15 MM MÄSSING VATETTE
FÖRDELARE M28X1,5 MM X G15/2X15 MM VATETTE
VINKELKULVENTIL 15 39X148X21 MED VRED FÖRKROMAD VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 22X12 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
VINKELKOPPLING 22 MM X 90° 77X39X50 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
T-KOPPLING 22X15X15 MM 3KLÄMRING KROM VATETTE
RAK KOPPLING 15X10 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 20 MM 2KLÄMRING PE VATETTE