SÅGKLINGA BORDSÅG W210X30X48T MILWAUKEE
Artnr: BK-RK405998EAN: 4058546289539Tillv artnr: 4932471325 Product Brand:
SPARA -24% Beställningsvara
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnTillv artnrDiameterHålstorlekarPris
Beskrivning
Diameter
210 mm
Hålstorlekar
30 mm
Antal/förpackning
1 STK
Ytterligare information
EAN 4058546289539
Tillverkarens artnr 4932471325
Sökresultat
PROVTRYCKNINGSPROPP 15 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
Komplettera med
TÄTNINGSPASTA 250G TUB NOVIPRO
KOPPLINGSSATS 15X2,5 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
UNITEC WATER  75 ML UNIPAK
SORTIMENTBOX CARRY LITE 150-9 RAACO
PLUGG 15 MM MÄSSING VATETTE
Varukorg21
PROVTRYCKNINGSPROPP 15 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 69 kr
KLÄMRING 15 MM  MÄSSING BROEN BALLOFIX
KLÄMRING 15 MM MÄSSING BROEN BALLOFIXLeverans: Skickas - I lager. 29 kr
VINKELKOPPLING KORT 22K MMA
VINKELKOPPLING 12 MM X 90° 39X74X21 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
PROVTRYCKNINGSPROPP 22 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
PROVTRYCKNINGSPROPP 22 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 99 kr
FÖRMINSKNING 1/2"-3/8
T-KOPPLING 22X12 MM 3KLÄMRING KROM VATETTE
VINKEL 32 MM X 90° MUFF X SLÄTÄNDA VIT FALUPLAST
VINKEL 32 MM X 90° MUFF X SLÄTÄNDA VIT FALUPLASTLeverans: Skickas - I lager. 39 kr
T-KOPPLING 15X15X12 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTE
KULVENTIL G10 RAK UTVÄNDIG X INVÄNDIG MED VRED FÖRKROMAD VATETTE
RAK KOPPLING 22X15 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
TUBOLIT RÖRISOL TL-22/13-DG 128M/FÖRP
T-KOPPLING 15X22 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTE
KULVENTIL 18 MM RAK LÅNG SPINDELHALS VATETTE