SÅGKLINGA BORDSÅG W210X30X48T MILWAUKEE
Artnr: BK-RK405998EAN: 4058546289539Tillv artnr: 4932471325 Product Brand:
SPARA -24% Beställningsvara
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnTillv artnrDiameterHålstorlekarPris
Beskrivning
Diameter
210 mm
Hålstorlekar
30 mm
Antal/förpackning
1 STK
Ytterligare information
EAN 4058546289539
Tillverkarens artnr 4932471325
Sökresultat
VINKELKOPPLING 15 MM X R15 X 90° KLÄMRING X UTVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
Komplettera med
TÄTNINGSPASTA 250G TUB NOVIPRO
KOPPLINGSSATS 15X2,5 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
SORTIMENTBOX CARRY LITE 150-9 RAACO
UNITEC WATER  75 ML UNIPAK
RAK KOPPLING 15 MM X R15 KLÄMRING X UTVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
BUSSNING METALL G20XG15 UTVÄNDIG X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING
Varukorg19
VINKEL 40 MM X 45° MUFF X SLÄTÄNDA VIT FALUPLAST
VINKEL 40 MM X 45° MUFF X SLÄTÄNDA VIT FALUPLASTLeverans: Skickas - I lager. 49 kr
VÄGGBRICKA 635530 FÖR 1-RÖRS MONT DIM 16 GBG
VÄGGBRICKA 635530 FÖR 1-RÖRS MONT DIM 16 GBGLeverans: Skickas - I lager. 259 kr
DUBBELMUTTER 22XG20 VATETTE
RAK KOPPLING 22X15 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE
AVLUFTNINGSPLUGG 15 MM MÄSSING VATETTE
AVLUFTNINGSPLUGG 15 MM MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 49 kr
FÖRDELARE M28X1,5 MM X G15/4X15 MM VATETTE
RAK KOPPLING 18 MM X G20 KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
RÖRKLAMMA 12/15 MM C/V 20 MM, B=45 MM ENKEL KROM FALUPLAST
VINKELKOPPLING 15 MM X G10 X 90° KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE