PUMPAUTOMAT HWJ-204-EM-50/2-2 WILO
SPARA -19% Beställningsvara
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKTillv artnrModellEffektPris
Beskrivning
Pumpautomat avsedd för förbrukningsvatten, komplett med trycktank 20 liter och tryckströmbrytare.
Modell
HWJ 20 L 204 1-f
Effekt
1 kW
Dimension anslutning
G25
Tryck
PN6
Spänning
230 V
Fas
1
Gänga
Invändig
Funktion
För tappvatten
Material
Rostfritt stål
CE
Ytterligare information
EAN 4062679371856
RSK 5854012
Tillverkarens artnr 4265552
Dokument ProduktbladDrift- och skötselanvisningÖvrigtMonteringsanvisning
Sökresultat
PROPP PPSU PPM AQUA PLUS UPONOR
PROPP PPSU PPM AQUA PLUS UPONOR är tillagd i din varukorg.
Komplettera med
KOMBIRÖR RÖR-I-RÖR 16X2,0 MM/25 MM L=100 METER RING VIT RÖR, VIT/BLÅ/RÖD SKYDDSRÖR UPONOR
NIPPEL 16X2,0 MM PPSU PPM AQUA PLUS Q&E UPONOR
VÄGGDOSA 16X2,2 MM X G15 FOG TAPPVATTEN/VÄRME FOG X INVÄNDIG GÄNGA SVART AQUA PLUS UPONOR
FÖRDELARFÄSTE PPM AQUA PLUS UPONOR
FÖRDELARE PPM 2X C/C50 MM AQUA PLUS UPONOR
NIPPEL PL/DR PPM FPL-X G½"MT AQUA PLUS UPONOR
NIPPEL 15X2,5 MM PPSU PPM AQUA PLUS Q&E UPONOR
FÖRDELARE PPM 1+1X C/C50 MM AQUA PLUS UPONOR
Varukorg12
DUBBELMUFF 50 MM RAUPIANO PLUS
DUBBELMUFF 50 MM RAUPIANO PLUSLeverans: Skickas - I lager. 49 kr
RAK KOPPLING 15 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE
RAK KOPPLING 15 MM 2KLÄMRING KROM VATETTELeverans: Skickas - I lager. 69 kr
KOPPLINGSSATS 12X2,0 MM PLAST KLÄMRING KROM VATETTE
DUBBELMUFF 28 2 MUFF KOPPAR V-PROFIL ALTECH
VINKELKOPPLING 15 MM X 90° 58X39X50 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 15X13 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
PLANADAPTER 12 MM MED O-RINGSTÄTNING MÄSSING VATETTE