PRESSANSLUTNINGSKOPPLING VINKEL AX16XG20 LK SYSTEMS
SPARA -28% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKDimensionPris
Beskrivning
Dimension
AX 16 x G20
Utförande muff
Muff x invändig löpmutter
Ytbehandling
Förnicklad
Tryck
10 bar
Max temperatur
95 °C
Material
AZH-mässing
O-ring
EPDM
Läckageindikering opressad
Ja
Typ
Anslutningskoppling
Pressprofil
TH
Media
Tappvatten
Säker vatten 2021 v1
Byggvarubedömning – Undviks
EPD Miljövarudeklaration
Ytterligare information
EAN 7331590029977
RSK 1878461
Dokument ProduktbladEPD – Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804InstallationsBVDMonteringsanvisning
Sökresultat
VINKELKOPPLING PRESSPEX AX16 X G20 FKR LEK. LK SYSTEMS
Komplettera med
KOPPLINGSNYCKEL 30 LK
RAK ÖVERGÅNG AX16XG20 MUFF X INVÄNDIG LÖPMUTTER FÖRNICKLAD
ANSLUTNINGSKOPPLING PRESSPEX G15/AX16 LK SYSTEMS
Varukorg9
DISTANSKLOSS H=20 MM, B=60 MM FÖRKROMAD FALUPLAST
DISTANSKLOSS H=20 MM, B=60 MM FÖRKROMAD FALUPLASTLeverans: Skickas - I lager. 49 kr
VINKELKOPPLING 18 MM X 90° 58X39X50 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
KLÄMRING 15 MM MÄSSING VATETTE
KLÄMRING 15 MM MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 9 kr
HALVKOPPLING 3085-10-R10 PIPEFIX 10XR10 BROEN
DISTANSKLOSS H=10 MM FÖR 32/40 MM ENKELKLAMMA VIT FALUPLAST
T-KOPPLING 18 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTE
T-KOPPLING 18 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 219 kr
RAK KOPPLING 22 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE