PRESSANSLUTNINGSKOPPLING VINKEL AX16XG15 LK SYSTEMS
SPARA -30% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKDimensionPris
Beskrivning
Dimension
AX 16 x G15
Utförande muff
Muff x invändig löpmutter
Ytbehandling
Förnicklad
Tryck
10 bar
Max temperatur
95 °C
Material
AZH-mässing
O-ring
EPDM
Läckageindikering opressad
Ja
Typ
Anslutningskoppling
Pressprofil
TH
Media
Tappvatten
Säker vatten 2021 v1
Byggvarubedömning – Undviks
EPD Miljövarudeklaration
Ytterligare information
EAN 7331590029946
RSK 1878460
Dokument ProduktbladEPD – Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804InstallationsBVDMonteringsanvisning
Sökresultat
ANSLUTNINGSKOPPLING PRESSPEX G15/AX20 LK SYSTEMS
Komplettera med
KOPPLINGSNYCKEL 24 LK
Varukorg19
T-KOPPLING 18X15 MM 3KLÄMRING KROM VATETTE
KULVENTIL 12 MM RAK MED VRED FÖRKROMAD VATETTE
KULVENTIL 12 MM RAK MED VRED FÖRKROMAD VATETTELeverans: Skickas - I lager. 199 kr
HALVKOPPLING 15 MM X R15 KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA KROM VATETTE
AVLOPPSRÖR 32X1,8 MM L= 1 METER UTAN MUFF VIT FALUPLAST
DISTANSKLOSS H=10 MM FÖR 32/40 MM ENKELKLAMMA VIT FALUPLAST
PLASTHYLSA 22X16  PE VATETTE
SKARVKOPPLING 16-16 2MUFF S-PRESS PLUS UPONOR
KOPPLINGSBRICKA V6 4-RÖR 60 CC VATETTE M 3XDY16 PLAST KLÄMH GBG
GUMMINIPPEL 45/32 ALTECH
KOPPLINGSMUTTER 15 MM MÄSSING VATETTE
KOPPLINGSMUTTER 15 MM MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 29 kr
CLEANING.KIT, RENGÖRINGSKIT M&M
RAK KOPPLING 32XG32 INVÄNDIG GÄNGA PE VATETTE
MULTISLANGNIPPEL 40 MM SLÄTÄNDA X SLANGNIPPEL VIT FALUPLAST
VINKEL 40 MM X 90° 2MUFF VIT/ROSTFRI S-PRESS PPSU UPONOR
MUFF 40 MM 2MUFF VIT/ROSTFRI S-PRESS PPSU UPONOR