MINICOOL-20 JAKTKYL R290 FRIGADON
Artnr: BK-RKK3120001Tillv artnr: 2000382
SPARA -19% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnTillv artnrModellKyleffekt vid +4 °CDjupPris
Beskrivning
Modell
MINICOOL-20
Kyleffekt vid +4 °C
2,0 kW
Djup
430 mm
Bredd
650 mm
Höjd
750 mm
Spänning
230 V
Avsäkring
10 A