MILWAUKEE BITS SHOCKWAVE PZ1X50MM
SPARA -17% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKTillv artnrKvalitetTypLängdTotal längdPris
Beskrivning
Typ
PZ1
Total längd
50 mm
Antal/förpackning
1 STK
Ytterligare information
EAN 4058546294656
RSK 9101366
Tillverkarens artnr 4932471566
Sökresultat
TAPPKRAN 105006 G 1/2 MED BACKVENTIL ORAS
TAPPKRAN 105006 G 1/2 MED BACKVENTIL ORAS är tillagd i din varukorg.
Komplettera med
GÄNGTEJP 12 X 0,075 MM 12 METER ETAB
Varukorg17
RÖRKLÄMMA DUOCONTACT 12/15/16 DUBBEL FÖRKROMAD FALUPLAST
FÖRDELARE PPM 2X C/C50 MM AQUA PLUS UPONOR
KULVENTIL G10 RAK UTVÄNDIG X INVÄNDIG MED VRED FÖRKROMAD VATETTE
PLASTHYLSA 35X25  PE VATETTE
VINKEL 32 PRK 404 IMI
DUBBELMUTTER 12 FÖRKROMAD VATETTE
DUBBELMUTTER 12 FÖRKROMAD VATETTELeverans: Skickas - I lager. 89 kr
UNITEC WATER  75 ML UNIPAK
T-KOPPLING 12 MM 3KLÄMRING KROM VATETTE
T-KOPPLING 12 MM 3KLÄMRING KROM VATETTELeverans: Skickas - I lager. 99 kr
DISTANSKLOSS H=20 MM, B=60 MM FÖRKROMAD FALUPLAST
DISTANSKLOSS H=20 MM, B=60 MM FÖRKROMAD FALUPLASTLeverans: Skickas - I lager. 49 kr
TÄCKBRICKA 634387 DY 10-22 2-RÖRS GBG
FÖRDELARE PPM 1X C/C50 MM AQUA PLUS UPONOR
TÄTNINGSPLATTA 45X25 RUND VIT FALUPLAST
T-SKARVSATS 140-175-200 MM SVART ECOFLEX SUPRA PLUS UPONOR
VÄGGBRICKA, 2-HÅLS MED GUMMIMUFF 10-20 MM BALLOFIX
DUBBELMUTTER 15 FÖRKROMAD VATETTE