MILWAUKEE BITS SHOCKWAVE PZ1X50MM
SPARA -17% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKTillv artnrKvalitetTypLängdTotal längdPris
Beskrivning
Typ
PZ1
Total längd
50 mm
Antal/förpackning
1 STK
Ytterligare information
EAN 4058546294656
RSK 9101366
Tillverkarens artnr 4932471566
Sökresultat
NIPPEL OCH MUTTER 10 RAK FN FÖR TAPPVATTEN IMI
Komplettera med
BUSSNING METALL G15XG10 UTVÄNDIG X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING
BUSSNING METALL G15XG10 UTVÄNDIG X INVÄNDIG GÄNGA FÖRKROMAD
FÖRMINSKNING 1/2"-3/8
Varukorg30
VÄGGBRICKA 634380 DY 15 GBG
VÄGGBRICKA 634382 DY 15 GBG
STÖDHYLSA 10X0,8 MM MED RILLOR, FÖR KOPPARRÖR
KOPPLINGSSATS 28X4,0 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
VENTILFÄSTE 22 MM X G20 INVÄNDIG GÄNGA KROM VATETTE
VENTILFÄSTE 22 MM X G20 INVÄNDIG GÄNGA KROM VATETTELeverans: Skickas - I lager. 349 kr
VINKELKOPPLING 25XG25 X 90° INVÄNDIG GÄNGA VATETTE
RAK KOPPLING 28 MM X G20 KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
ÖVERGÅNG 40X50 MM MUFF X SLÄTÄNDA VIT FALUPLAST
T-RÖR SKRUVDEL 28 (M34X1,5) 3UTVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
T-KOPPLING 28 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTE
T-KOPPLING 28 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 329 kr
KOPPLINGSSATS 25X2,3-2,5 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 22X15 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE
PROVTRYCKNINGSPROPP 15 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
PROVTRYCKNINGSPROPP 15 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 69 kr
PLASTHYLSA 42X40  PE VATETTE
PLASTHYLSA 22X16  PE VATETTE
T-KOPPLING 15 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTE
T-KOPPLING 15 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 99 kr
FÖRMINSKNINGSSET 42X28 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
PLASTHYLSA OCH MUTTER 15X16 MM VATETTE
MINIFÖRDELARE,2 STICK 40 2XR15 KONISK,1XR10 P BROEN
ADAPTER G15X15 UTVÄNDIG GÄNGA X SPETSÄNDA PE VATETTE
STÖDHYLSA 16X1,0 MM MED RILLOR, FÖR KOPPARRÖR
DISTANSKLOSS H=10 MM FÖR 32/40 MM ENKELCLIPS GRÅ FALUPLAST
MULTISLANGNIPPEL 40 MM SLÄTÄNDA X SLANGNIPPEL VIT FALUPLAST