MILWAUKEE BITS SHOCKWAVE PZ1X50MM
SPARA -17% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKTillv artnrKvalitetTypLängdTotal längdPris
Beskrivning
Typ
PZ1
Total längd
50 mm
Antal/förpackning
1 STK
Ytterligare information
EAN 4058546294656
RSK 9101366
Tillverkarens artnr 4932471566
Sökresultat
FROSTSKYDDSKABEL L= 15 METER SJÄLVBEGRÄNSANDE 1,5 METER SLADD MED STICKPROPP RÖD ALTECH
Komplettera med
GENOMFÖRING G15/G20 FÖR ALTECH FROSTSKYDDSKABEL ALTECH
Varukorg12
VÄGGBRICKA 635532 FÖR 2-RÖRS MONT DIM 16 GBG
VÄGGBRICKA 635532 FÖR 2-RÖRS MONT DIM 16 GBGLeverans: Skickas - I lager. 449 kr
DISTANSKLOSS H=10 MM, B=60 MM FÖRKROMAD FALUPLAST