MILWAUKEE BITS SHOCKWAVE PZ1X50MM
SPARA -17% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKTillv artnrKvalitetTypLängdTotal längdPris
Beskrivning
Typ
PZ1
Total längd
50 mm
Antal/förpackning
1 STK
Ytterligare information
EAN 4058546294656
RSK 9101366
Tillverkarens artnr 4932471566
Sökresultat
RAK KOPPLING 32 PRK 401 IMI
RAK KOPPLING 32 PRK 401 IMI är tillagd i din varukorg.
Komplettera med
VINKEL 32 PRK 404 IMI
STÖDHYLSA 420 PEM 32 PRK PN6,3 IMI
Varukorg14
RAK KOPPLING 32 PRK 401 IMI
FÖRDELARMODUL 1XG20 C/C 50 AQUA PLUS PPM UPONOR
RAK KOPPLING 25XR25 PRK 403 IMI
RAK KOPPLING 15 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE
RAK KOPPLING 15 MM 2KLÄMRING KROM VATETTELeverans: Skickas - I lager. 69 kr
RÖRKLAMMA 12/15 MM C/V 20 MM, B=45 MM ENKEL KROM FALUPLAST
FÖRDELARE PPM 1X C/C50 MM AQUA PLUS UPONOR
TÄTNINGSPLATTA 45X25 RUND VIT FALUPLAST
T-SKARVSATS 140-175-200 MM SVART ECOFLEX SUPRA PLUS UPONOR
VÄGGBRICKA, 2-HÅLS MED GUMMIMUFF 10-20 MM BALLOFIX
DUBBELMUTTER 15 FÖRKROMAD VATETTE