MILWAUKEE BITS SHOCKWAVE PZ1X50MM
SPARA -17% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKTillv artnrKvalitetTypLängdTotal längdPris
Beskrivning
Typ
PZ1
Total längd
50 mm
Antal/förpackning
1 STK
Ytterligare information
EAN 4058546294656
RSK 9101366
Tillverkarens artnr 4932471566
Sökresultat
ADAPTER G20X35 INVÄNDIG GÄNGA X SPETSÄNDA PE VATETTE
Komplettera med
RAK KOPPLING 35 MM X G32 KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
VINKELKOPPLING 35 MM X 90° 145X195X20 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
SKRUVDEL 35 (M42X2) RAK, 2UTVÄNDIG GÄNGA GUL VATETTE
VINKELSKRUVDEL 35 MM (M42X2) 2UTVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
T-KOPPLING 35 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTE
T-RÖR SKRUVDEL 35 (M42X2) 3UTVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
Varukorg22
RAK KOPPLING 35 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 35 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 239 kr
AVLOPPSRÖR 40X1,8 MM L= 1 METER UTAN MUFF VIT FALUPLAST
FÖRMINSKNINGSSET 35X22 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 32XG25 UTVÄNDIG GÄNGA PE VATETTE
VINKEL 25 PRK 404 IMI
TAPPVENTIL VATETTE 0135070 KORT DY15 BV GBG
STÖDHYLSA 420 NT10 25 PRK  IMI
AVLOPPSRÖR 40X1,8 MM L= 2 METER UTAN MUFF VIT FALUPLAST
KOPPLINGSMUTTER 18 MM KROM VATETTE
KOPPLINGSMUTTER 18 MM KROM VATETTELeverans: Skickas - Beställningsvara. 39 kr
RÖRKLAMMA 32 MM ENKEL MED LÅSBART ÖVERFALL VIT FALUPLAST
HYLSA DN25 FÖR STÅLRÖR RÖD VATETTE
STÖDHYLSA 10X1,0 MM MED RILLOR, FÖR KOPPARRÖR
SLINGKONTROLLENHET MED FÖRINSTÄLLNING M22X1,5 IMI
GUMMINIPPEL 50/40 ALTECH
MUFF 32 MM 2MUFF VIT FALUPLAST
MUFF 32 MM 2MUFF VIT FALUPLASTLeverans: Skickas - I lager. 39 kr
VINKEL 32 MM X 90° 2MUFF VIT FALUPLAST