MILWAUKEE BITS SHOCKWAVE PZ1X50MM
SPARA -17% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKTillv artnrKvalitetTypLängdTotal längdPris
Beskrivning
Typ
PZ1
Total längd
50 mm
Antal/förpackning
1 STK
Ytterligare information
EAN 4058546294656
RSK 9101366
Tillverkarens artnr 4932471566
Sökresultat
ADAPTER G15X15 UTVÄNDIG GÄNGA X SPETSÄNDA PE VATETTE
Komplettera med
ADAPTER G15X15 INVÄNDIG GÄNGA X SPETSÄNDA PE VATETTE
VINKELKOPPLING 15 MM X G15 X 90° KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 15X12 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
T-KOPPLING 15 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 15 MM X G15 KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
VINKELKOPPLING 15 MM X 90° 58X39X50 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 18X15 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 15X10 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
SKRUVDEL 15 (G 1/2) RAK, 2UTVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
T-KOPPLING 15X12 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTE
Varukorg9
VINKELKOPPLING 20 MM X 90° 2KLÄMRING VATETTE
VINKELKOPPLING 20 MM X 90° 2KLÄMRING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 249 kr
KOPPLINGSSATS 32X2,8-3,0 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
T-KOPPLING 18X15 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTE
GUMMINIPPEL 45/32 ALTECH
FÖRMINSKNINGSSET 18X16 MM KLÄMRING, UTAN STOPP MÄSSING VATETTE
VINKELKOPPLING 8 MM X 90° 39X74X21 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE