MILWAUKEE BITS SHOCKWAVE PZ1X50MM
SPARA -17% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKTillv artnrKvalitetTypLängdTotal längdPris
Beskrivning
Typ
PZ1
Total längd
50 mm
Antal/förpackning
1 STK
Ytterligare information
EAN 4058546294656
RSK 9101366
Tillverkarens artnr 4932471566
Sökresultat
VENTILFÄSTE 16XG20 INVÄNDIG GÄNGA VATETTE
Komplettera med
KULTAPPVENTIL G20 UTVÄNDIG MED VRED ALTECH
DUBBELMUTTER 22  MÄSSING VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 22X18 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 22X20,5 MM KLÄMRING NICKEL VATETTE
HYLSA DN15 FÖR STÅLRÖR RÖD VATETTE
DUBBELMUTTER 22XG20 VATETTE
PLUGG 22 MM MÄSSING VATETTE
FÖRMINSKNINGSSATS 22X18X2.5 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
KOPPLINGSSATS 20X2,4-2,7 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
Varukorg13
SKRUVDEL 42 (M50X2) RAK, 2UTVÄNDIG GÄNGA GUL VATETTE
STÖDHYLSA FÖR PEM-RÖR 20X2,0 MM PE VATETTE
VINKELKOPPLING 40 MM X 90° 2KLÄMRING VATETTE
VINKELKOPPLING 40 MM X 90° 2KLÄMRING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 679 kr
T-KOPPLING 22 MM 3KLÄMRING KROM VATETTE
T-KOPPLING 22 MM 3KLÄMRING KROM VATETTELeverans: Skickas - I lager. 289 kr
RAK KOPPLING 20 MM 2KLÄMRING PE VATETTE
RAK KOPPLING 20 MM 2KLÄMRING PE VATETTELeverans: Skickas - I lager. 169 kr
RAK KOPPLING 6 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 6 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 79 kr
ADAPTER G20X28 INVÄNDIG GÄNGA X SPETSÄNDA PE VATETTE
PLASTHYLSA 28X20  PE VATETTE
RAK KOPPLING 40XG25 UTVÄNDIG GÄNGA PE VATETTE
GRENRÖR 40 MM X 45° 3MUFF VIT FALUPLAST
GRENRÖR 40 MM X 45° 3MUFF VIT FALUPLASTLeverans: Skickas - I lager. 59 kr
T-KOPPLING 12 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTE