MILWAUKEE BITS SHOCKWAVE PZ1X50MM
SPARA -17% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKTillv artnrKvalitetTypLängdTotal längdPris
Beskrivning
Typ
PZ1
Total längd
50 mm
Antal/förpackning
1 STK
Ytterligare information
EAN 4058546294656
RSK 9101366
Tillverkarens artnr 4932471566
Sökresultat
RAK KOPPLING 20XG15 INVÄNDIG GÄNGA PE VATETTE
Komplettera med
DUBBELMUTTER 22  MÄSSING VATETTE
KOPPLINGSSATS 20X2,8-3,0 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
PLUGG 22 MM MÄSSING VATETTE
DUBBELMUTTER 22XG20 VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 22X20,5 MM KLÄMRING NICKEL VATETTE
KOPPLINGSSATS 22X3,0 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
HYLSA DN15 FÖR STÅLRÖR RÖD VATETTE
KOPPLINGSSATS 20X2,0-2,3 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
Varukorg27
VENTILFÄSTE 25XG20 INVÄNDIG GÄNGA
T-KOPPLING 18X15 MM 3KLÄMRING KROM VATETTE
STÖDHYLSA 10X0,8 MM MED RILLOR, FÖR KOPPARRÖR
RAK KULVENTIL 15X12 KLÄM X KLÄM, MED VRED KROM BROEN BALLOFIX
TAPPKRAN 105006 G 1/2 MED BACKVENTIL ORAS
KLÄMRING 8 MM MÄSSING VATETTE
KLÄMRING 8 MM MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 9 kr
RAK KOPPLING 18 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE
RAK KOPPLING 18 MM 2KLÄMRING KROM VATETTELeverans: Skickas - I lager. 149 kr
RAK KOPPLING 28 MM 2KLÄMRING, FÖRLÄNGD MÄSSING VATETTE
ADAPTER G20X28 INVÄNDIG GÄNGA X SPETSÄNDA PE VATETTE
TUBOLIT RÖRISOL TL-15/9-DG 262M/FÖRP
RAK KOPPLING 32XR32 UTVÄNDIG GÄNGA PP BLÅ, SVART ALTECH
T-KOPPLING 32 3KLÄMRING PP BLÅ, SVART ALTECH
KOPPLINGSSATS 20X2,4-2,7 MM PLAST KLÄMRING KROM VATETTE
RAK KOPPLING 32 PRK 401 IMI
RAK KOPPLING 32XR25 UTVÄNDIG GÄNGA PP BLÅ, SVART ALTECH
RAK KOPPLING 6 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 6 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 79 kr
GÄNGSTÅNG RFR A4 M8X2000 NOVIPRO
BOCKFIXTUR 10-12 MM ZINK MULTI UPONOR
BRICKA BRB M12X34 FZV SWEBOLT
KLÄMRING 12 MM MÄSSING VATETTE