MILWAUKEE BITS SHOCKWAVE PZ1X50MM
SPARA -17% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKTillv artnrKvalitetTypLängdTotal längdPris
Beskrivning
Typ
PZ1
Total längd
50 mm
Antal/förpackning
1 STK
Ytterligare information
EAN 4058546294656
RSK 9101366
Tillverkarens artnr 4932471566
Sökresultat
ÖVERGÅNG 40X50 MM MUFF X SLÄTÄNDA VIT FALUPLAST
Varukorg24
TAPPVENTIL VATETTE 0135070 KORT DY15 BV GBG
T-SKRUVDEL 15 (G 1/2) 3UTVÄNDIG GÄNGA KROM VATETTE
KULTAPPVENTIL G20 UTVÄNDIG MED VRED ALTECH
RAK KOPPLING 20XG15 INVÄNDIG GÄNGA PE VATETTE
KOPPLINGSMUTTER 28 MM MÄSSING VATETTE
KOPPLINGSMUTTER 28 MM MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 49 kr
MULTISLANGNIPPEL 40 MM SLÄTÄNDA X SLANGNIPPEL VIT FALUPLAST
VÄGGFÖRDELARE V6 4-RÖR VATETTE DY15XINV G3/8 MED KULV GBG
SEXKANTNIPPEL METALL G15 2UTVÄNDIG GÄNGA MÄSSING
T-HÖRNRÖR V6 15 MM FÖRKROMAD VATETTE
T-HÖRNRÖR V6 15 MM FÖRKROMAD VATETTELeverans: Skickas - I lager. 109 kr
BUSSNING METALL G15XG10 UTVÄNDIG X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING
DISTANSKLOSS H=10 MM FÖR 32/40 MM ENKELCLIPS GRÅ FALUPLAST
T-KOPPLING 22X22X15 MM 3KLÄMRING KROM VATETTE
KULVENTIL 42 MM RAK LÅNG SPINDELHALS VATETTE
KULVENTIL 42 MM RAK LÅNG SPINDELHALS VATETTELeverans: Skickas - I lager. 1429 kr
KULVENTIL 15 MM RAK LÅNG SPINDELHALS VATETTE
KULVENTIL 15 MM RAK LÅNG SPINDELHALS VATETTELeverans: Skickas - I lager. 419 kr
FÖRMINSKNINGSSET 18X12 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
BUSSNING METALL G25XG15 UTVÄNDIG X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING
KOPPLINGSSATS 18X2,5 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
VENTILFÄSTE 22 MM X G20 INVÄNDIG GÄNGA KROM VATETTE
VENTILFÄSTE 22 MM X G20 INVÄNDIG GÄNGA KROM VATETTELeverans: Skickas - I lager. 349 kr
PLUGG 18 MM MÄSSING VATETTE